Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помощ за избор на ресивър и колони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #1

    Помощ за избор на ресивър и колони

    Здравейте. Нов съм във форума и се нуждая от професионално мнение за избора ми на система за домашно кино. Ресивъра на който съм се спрял е Harman-Kardon AVR-270 . Колони JBL, център EC25, предни E80 , задни E20 , бас E150. Първоначално се бях спрял на по-новата серия колони "ЕS", но когато ги чух, "Е" серията ми хареса повече. Помещението е 47м2 , но системата ще бъде разположена на половината от него. Моля пишете дали изборът ми е добър или има и по-добро решение до 4200лв.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    Моя съвет е да чуеш още неща. Вярно, че съм малко пристрастен в мненията си срещу JBL, но мисля че може да получиш повече от моделите на марки като Tannoy, Monitor Audio, Klipsch, KEF, Focal, Mourdant Short, Dali...
    Предлагането на такава техника не се изчерпва със местния Технополис и Техномаркет.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    За съжаление във Варна магазините се изчерпват с Технополис и Техномаркет. Остава поръчка но не искам да купя нещо преди да го чуя.

  5. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #4

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    Още един глас против JBL. Скоро купувах озвучителни тела и прослушах всичко налично на нашия пазар. JBL бяха едни от колоните, които най-много ме подразниха. От друга страна те подкрепям напълно, че трябва да чуеш преди да купиш. При мен колоните, които най-горещо ми препоръчваха не успяха да ме спечелят. Не на последно място, щом ще инвестираш немалка сума, по-добре се разходи един уикенд до София и чуй каквото може да се чуе. Много от вносителите работят и с предварителна уговорка за прослушване. Иначе рискуваш да си дадеш парите на вятъра.

  6. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #5

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    Във Технополис имат Tannoy с/у бившето първо рпу под валентина имаше представител на KEF незнам дали е още там.

    Послушай lazarus18 обиколи и чуй други марки и модели все пак не всеки ден се хвърлят 5к за музика.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    47
    #6

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    И моят съвет е да не се насочваш към JBL за домашно аудио.
    Не съм от Варна, но поне един магазин с различна техника от Техном.... имате във Варна.
    Намира се на ул. Васил Друмев, №.21.
    Contacts Carmel
    Иди, поговори, чуй нещо от това, което имат налично...
    А иначе ходене и слушане в София му е майката

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #7

    Отговор: Помощ за избор на ресивър и колони

    Благодаря за информацията. Отидох в този магазин, отделиха ми доста време, и ето какво ми предложиха.
    Ресивър NAD T748 или MARANTZ SR5007 за предпочитане NAD T748.
    Колони BOSTON ACOUSTICS предни А-360 , център А-225С , съраунд А-26 , бас А-250В .
    Неможах да направя разлика между двата ресивъра но колоните ми харесаха. Само че цената отиде на 5к!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на колони § ресивър
    От emil13 във форум Тонколони
    Отговори: 13
    Последно: 04-10-13, 11:03
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  3. Отговори: 2
    Последно: 03-11-10, 11:07
  4. Отговори: 3
    Последно: 25-08-10, 16:58
  5. Избор на ресивър за домашно кино за колони
    От pr0gressive.vibes във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-10, 20:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе