Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #1

    ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    СЛЕД ГОЛЯМО ЧЕТЕНЕ И МИСЛЕНЕ СЕ СПРЯХ НА Klipsch Reference RF-52 II ЩЕ ПОРЪЧАМ ОТ store.avguide.bg КОМПЛЕКТ ОТ С ЗАМИСЪЛ ДА ГРАДЯ ДО 5+1 СЕГА ИДВА НАЙ ТРУДНОТО ЗА МЕН КАКЪВ РЕСИВЪР ДА ВЗЕМА БИХ ИСКАЛ ДА ЧУЯ ВАШИТЕ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ СТАЯТА Е 30 КВАДРАТА ЩЕ ГЛЕДАМ ПОВЕЧЕТО ФИЛМИ И МАЛКО МУЗИКА ЗА ПРИЯТЕЛСКИ ВЕЧЕРИНКИ ПРИЕМАМ ВСЯКАКВИ СЪВЕТИ

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    18
    #2

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Мойте клипшове съм ги закачил на ямаха rx-v 765 и лично на мен много ми харесва как звучат,но предните са ми rf-82.Надградени са до 5.0 и на филми горе долу добре се справят без суб.Мога да ти предложа да погледнеш rxv 773 ,rxa820 пък ако бюджета е ограничен нещо от по ниските серии.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #3

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    600-800 ЛЕВА МОГА ДА ЗАДЕЛЯ ГЛЕДАХ DENON1912 ИЛИ 1713 ЧЕТОХ ЗА PIONEER VSX-922 ГОЛЯМА ДИЛЕМА Marantz SR5006

    Този пост е редактиран от xikiro; 26-02-13 в 21:40.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #4

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Поогледай се нещо втора ръка, за тези пари ще е хем супер запазено (няма да се различава от новото) хем ще е доста по висок клас. Аз преди няколко месеца я направих тази гимнастика и съм супер доволен.

  6. MEK
    MEK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    22
    #5

    Re: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Щом ще гледаш филми и малко музика определено изборът е ONKYO. Всичко над 515 е перфектно спрямо парите които струва. И аз подкрепям предишния пост огледай се за 2-ръка. Marantz i Denon са много хубави, но според мен на тях силата им е в аудиото. Имал съм sr-7005 и определено сегашният ми ONKYO 818 го бие в киното (но само там). Успех!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #6

    Отговор: Re: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    откъде да видя за втора ръка ......сега видях и тези колони http://www.avitel-bg.com/dali-zensor-7 влизат в бюджета ми между двете кой са по добри при първа възможност ще ходя да ги чуя
    Klipsch Reference RF-52 II малко ми е далече София аз съм от Шумен дано този месец излезе някоя командировка до там
    Този пост е редактиран от xikiro; 27-02-13 в 20:30.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #7

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Бях в авител специално заради Zensor 5. Носех доста дискове с всякаква музика. Слушах и по-големите им братя zensor 7, Lektor 6. Не бих дал 300 лева отгоре, тъй като разликата е недоловима, или ако я има е прекалено малка. Помолих да чуя и Zensor 1. Амиии, за 300 лева взимате тонколони, които не се дават на по-скъпите. Като казвам не се дават, означава, че свирят, ама наистина свирят. Покриват звука на големите на 95%. Решил съм да ходя пак, но съм надалеч и идея си нямам кога ще успея. Защото този път искам да направя сравнение и с Lektor 2 и 3.
    Даже вече нахвърлях няколко комбинации, като най-уместната от гледна точка на цена е 4 броя Zensor 1 + център
    Dali Zensor Vokal - Center. Всичко излиза 875 лева. Съветват ме да ги пусна от 90 херца нагоре, а ниските да се поемат от хубав суб.
    За ресивъра, тия дни минах по този път. Поръчах от ибея втора ръка ресивър Onkio TH-SR608, чакам да дойде и с него да ходя. Много го хвалят по сайтовете. С доставката ще ми излезе 600-610 лева.

  10. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #8

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Ами като гледам какви пари си заделил за колони аз лично бих ти препоръчал да се поинтересуваш от тези: ПРОДАВАМ ТОНКОЛОНИ ''СЪРВИН ВЕГА'' ВЕ-15 2по400 вата - 18320371 | Електроника, битова техника - Аудио техника за тези като гледам и субуфер няма да ти трябва после, а и за тази марка да сега не съм чул лошо. Не забравяй че може да се пазариш за цената и да стане още по-приемлива. Ако се разровиш може да попаднеш и на други добри предложения в същият сайт и ресивър може да си намериш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #9

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    същите тон колони ги слушах в технополиса и не ми направиха някакво особено впечатление мерси за помощта ще се разровя из сайта спрял съм се Klipsch Reference RF-52 II като първи фаворит мога да се отпусна и за RF-62 ще сондирам мнения за вегата бях пуснал питане и никой от форума не ми отговори и останах с негативно мнениеза тях

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #10

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    За тези колони, които си харесал, 600-800 лв. за ресийвър са лек компромис. Denon 1912 е добър за тях, но е модел на близо 2 години и честно казано не знам какви бройки са им залежали из Технополис. Да не говорим, че е 1000 лв. Ако все пак си склонен за такъв бюджет, избора е един - Yamaha RX-V673. Общо взето, у нас цените на Yamaha са най-смислени и близки до европейските. За справка, конкурента му Onkyo 616 тука е 1255 лв след "голямото" намаление.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #11

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Блазе ви, че има къде да ги слушате с кеф. И аз имам едни B&W отпреди 10 години, ама във входа все едни примерни:rolleyes:
    Иначе подкрепям за ресийвърите на Yamaha, дори и по ниските им серии стават за по непретенциозните слушатели.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #12

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ


  16. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #13

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    dedo pop, интересно предложение, без никаква гаранция, за продукт известен с високата си температура.

    Колкото до озвучителните тела на Cerwin Vega, обикновено се препоръчват от хора, които не са имали възможността да слушат прилично свирещи озвучителни тела.

  17. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #14

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Еее, тъкмо си бях харесал Cerwin Vega VE-12 и Cerwin-Vega-XLS-28 по-скоро VE-12,че са 28 Hz - 20 kHz.
    VE 12F CERWIN VEGA HOME AUDIO SPEAKERS.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #15

    Отговор: ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ

    Колони не се купуват по /обявени/ честотни характеристики. Общо взето това нищо не означава. Не че имам съмнения, че тия Веги ще слизат толкова ниско като бас, но звука им като цяло е трагичен. Ако се търси джангър взесто качество стават.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 32" LED - спешно, помагайте :)
    От LED във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-13, 01:13
  2. Избор на монитор за игри - какъв? Помагайте!
    От Shienar във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-12, 13:14
  3. Избор на ресивър и ОТ???
    От vanko21 във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 27-04-12, 08:22
  4. Избор на видеокарта Помагайте :)
    От konuka12 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 15-04-12, 22:23
  5. Помагайте при избор на втора употреба камера SONY HDR-SR5
    От bvitanov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 28-07-11, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе