Вижте резултатите от анкетата: Кой модел бихте избрали на мое място?

Гласували
0. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LG 32LN570R + Wi-Fi адаптер

    0 0%
  • LG 32LN5400

    0 0%
  • LG 32LA6130

    0 0%
  • LG 32LA620S

    0 0%
  • LG 32LA667S

    0 0%
  • Sony KDL-32W600

    0 0%
  • Sony KDL-32W650

    0 0%
  • Samsung 32F500/5300/5500

    0 0%
  • Друг - моля напишете го в мнението си

    0 0%
Резултати от 1 до 3 от общо 3
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Momchil

Избор на 32" LED - спешно, помагайте :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. LED
    LED е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    2
    #1

    Exclamation Избор на 32" LED - спешно, помагайте :)

    Изчетох доста от темите тук и накрая реших да се регистрирам, за да ми помогнете и вие.

    За мен са важни следните неща в телевизора:

    • качествена матрица
    • добър ъгъл на видимост
    • възможност за комуникация с лаптоп, смартфон (не е задължително да е през Wi-Fi)


    Марките, между които избирам, са LG и Sony. Преди включвах Samsung и Panasonic, но последната отпадна поради липса на бройки в "техно" магазините. Samsung съм им фен от много години и първоначално смятах да купя техен модел, но чух лоши отзиви за сериите от 2013 г., а и не ми харесва малкия ъгъл на видимост.

    Ще се ползва като основен за цифрова телевизия, както и за гледане на снимки. Има ли реално смисъл да е Full HD?

    3D по-скоро НЕ искам, защото няма да го ползвам. Склонен съм да си взема обаче, ако ми гарантира по-добра матрица и не повиши много цената.

    Държа да е 32" - нямам място за повече, а и ще оскъпи излишно - иначе бих се замислил и за нещо от рода на 37-40"



    И може би най-важното - бях заделил бюджет 700 лв., но съм склонен да го вдигна в разумни граници. Проблемът е, когато за 70-80лв. нагоре вече влизаш в друг клас и почват по-качествените предложения, а то така ще стигна до високия клас...

    Избирам си от следните модели:

    LG:
    • 32LN570R (предлагат го с Wi-Fi адаптор!) - за голямо съжаление LN575S е изчерпан навсякъде (не броя мострите в 2-3 града), затова downgrade-вам на този модел...
    • 32LN5400 - сякаш 570R е по-добрият модел?
    • 32LA620S - идва вече малко скъпичък, а и влиза излишното за мен 3D
    • 32LA667S - на ръба на портфейла - струва ли си за 32" да се дадат толкова пари, и с какво е по-добър от предния?


    Искаше ми се да хвана модел с реални 100 Hz, но последно реших просто да е качествена матрицата (ако изобщо е възможно това, и то в този клас)

    Sony:

    • KDL-32W600
    • KDL-32W650 - май не са абсолютно идентични двата модела освен резолюцията? Има ли смисъл да скачам на 650, ако не ме бърка HD Ready-то на първия?


    Предлагаха ми Samsung F5 серията, но не чух добри отзиви. Видях, че има много различни матрици, а не ми се обикаля града да търся конкретна. На Panasonic ми беше харесал E6E моделът, но от него само 1 мостра в града, на която отказаха да дадат отстъпка :/


    И още едно важно нещо - в този ценови диапазон има ли разлика в качеството между Direct LED и Edge LED? По принцип знам, че първото е за предпочитане, но гледам Sony всичките са с Edge LED чак до флагмана си - единствено най-ниския клас са с Direct... което ме навежда на мисълта дали няма да е най-добре да си взема едно R420 и да приключвам...

    Очаквам дълги мнения - затрупайте ме с информация, ако можете :)

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #2

    Отговор: Избор на 32" LED - спешно, помагайте :)

    Дълги мнения не ми се пишат.

    Най-доброто за тези пари в 32" диапазон е:

    PANASONIC TX-L32E6E
    LED одобрява това.

  4. LED
    LED е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Избор на 32" LED - спешно, помагайте :)

    Благодаря за подсещането да попитам за доставка, в Технополиса до двете кули получили 9 броя - това ако някой друг от Варна му е навит на телевизорчето - но не отлагайте. По принцип смятах да вземам Sony 32W650, но след прегледа в магазина Panasonic-a ми се стори с по-хубава картина. Та взех си го - и съм доволен, за тези пари толкова Ще пиша по-подробно в темата за Panasoniс. Благодаря на Момчил, че ме отрази :P

    Весели празници на всички!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 16-08-17, 01:03
  2. ИЗБОР НА РЕСИВЪР ПОМАГАЙТЕ
    От xikiro във форум Аудиотехника
    Отговори: 18
    Последно: 28-02-13, 22:35
  3. Избор на монитор за игри - какъв? Помагайте!
    От Shienar във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-12, 13:14
  4. Избор на видеокарта Помагайте :)
    От konuka12 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 15-04-12, 22:23
  5. Помагайте при избор на втора употреба камера SONY HDR-SR5
    От bvitanov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 28-07-11, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе