Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Aко се купи ресивър 5.1 и се вържат към него само две колони, добре ли е или не?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #16

    Отговор: Aко се купи ресивър 5.1 и се вържат към него само две колони, добре ли е или не?

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7 Виж публикацията
    първо не си ,запознат със цените,,,,,,,,,,второ човека търси ресийвър ,,,,,,,,,какви колони 6е връзва незнам,,,,,посочил съм по горе какво съпротивление на колоните ще му е нужно .
    Както казах , спам не ни е нужен . А ти как разбра , че не съм запознат с цените , като не знаеш какви модели съм имал впредвид ? И съм му предложил точно ресивър и подходящи колони , който свирят наистина добре , но комплекта не е евтин .

  2.  
     
  3. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #17

    Отговор: Aко се купи ресивър 5.1 и се вържат към него само две колони, добре ли е или не?

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Но на каква цена ? За 3500лв и аз мога да ти посоча кое вади повече от добър звук , но ти може да не го харесаш . Това , което аз харесвам , не е задължително да се харесва и на теб , нали така ?
    нали си задал въпрос ! или не помниш...............?

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #18

    Отговор: Aко се купи ресивър 5.1 и се вържат към него само две колони, добре ли е или не?

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7 Виж публикацията
    нали си задал въпрос ! или не помниш...............?
    Много добре помня - питах за цена , но не получих отговор и предложих нещо което свири наистина добре , поне за мен , но всичко което досега е разисквано е " по принцип " , а не за тези пари - кое да бъде ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Ресивър + колони
    От koko_k във форум Аудиотехника
    Отговори: 28
    Последно: 03-01-13, 19:57
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 11:48
  3. 5.1 ресивър+колони
    От svetlio_88 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-12, 23:57
  4. Мнение за колони и ресивър
    От Thermalright във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 11-06-11, 21:15
  5. кои колони и ресивър да избера
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 28
    Последно: 12-12-09, 00:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе