Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree1Одобрявам

Как да ползвам DAC-а на ресивъра

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #16

    Отговор: Как да ползвам DAC-а на ресивъра

    То ако напишеш и моделите можеше и по-точни отговори да получиш, щото може да се окаже, че CD плеъра ти има по-добър DAC от ресивъра (много вероятно) и цялото упражнение губи смисъл и се свежда до един качествен аналогов кабел , с който да има далеч по-голяма разлика ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #17

    Отговор: Как да ползвам DAC-а на ресивъра

    С голямо закъснение продължение на темата. . На практика или топ плеър , на който му харесвате саунда през RCA , или един китаец за 50 кинта през цифров кабел / ако на усилвателя ЦАП-а е хубав/. Проблема е , че и СД плеърите са тотални китайци. Според статистиките една добра оптика издържа около 3000 часа , което за мен е около 3 години и не виждам смисъл да се купува скъп плеър , като няма да му се ползва ЦАП-а. Имам 2 ДВД-та и два сд плеъра в къщи , развъртях всички варианти с кабели и входове и тъй като не притежавам %златни уши% , както пише във форумите , при ползване на каквото и да е с цифров кабел звука е неразличим, независимо от източника / за мен / по качество. Ако някой иска да спори ще натикам линковете с осцилоскопи , инженери и т.н. , всякакви проби да си спори с тях. Аз съм обикновен слушател.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 21-01-14, 14:38
  2. Как да ползвам Nocria-та
    От ivo75 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-11, 21:23
  3. Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910
    От Vanko 72 във форум Аудиотехника
    Отговори: 39
    Последно: 27-01-11, 14:03
  4. Няма звук на ресивъра
    От cawboy във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 07-12-09, 19:28
  5. Какво да ползвам?
    От erman във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-04, 15:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе