Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 50
Like Tree9Одобрявам

Избор на Receiver

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #1

    Избор на Receiver

    Здравейте, имам нужда от съвет за покупка на нов receiver за домашно кино.Стария ми беше Denon X2500 и смея да кажа че бях доволен но лоши хора решиха да разбият дома ми и ми откраднаха почти цялата техника.Колоните на който ще се пуска е Dali Senzor пълния комплект 7,1 със 10 инчовия буфер.Сега като за начало искам да закупя нов и се оглеждам за обяви втора ръка.Ще се радвам на всякакви предложения който са в този клас или евентуално малко по висок.Благодаря ви предварително.

  2.  
     

  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #3

    Отговор: Избор на Receiver

    Здравей,
    гледам, че никъде не си включил Marantz , пробвай да го (5012, 7012) чуеш някъде с далитата, мисля, че в Техополиса на околовръстното от към Младост може да ти вържат далита с някой Marantz

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #4

    Отговор: Избор на Receiver

    Здравей, не съм го включил защото за момента съм се спрял на втора ръка нещо уж читаво и със определен бюжет около 1200 да кажем.Има Маранц 7012 но е 2000лв и ми идва малко в повече но ако найстина е доста по добър от по горните изброени ще го мисля и него.Благодаря за предложението.А от по горните изброени кое според теб е читаво и си заслужава парите.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #5

    Отговор: Избор на Receiver

    нека по-компетентни се изкажат, за мен ямахата и денона, като HDMI 1.4a при ямахата не ми харесва

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #6

    Отговор: Избор на Receiver

    Аз също ще се радвам ако се изкажат.

  7.  
     
  8. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #7

    Отговор: Избор на Receiver

    Без особено замисляне - първият (Денон Х3200) - нов (уж) с най-много поддържани формати и сравнително висок клас ... Поне от тия аз бих взел него.

  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #8

    Отговор: Избор на Receiver

    Не знам дали ти е нужен висок клас ресивър за Далитата .Иначе Денона ,че е най- нов.Като ще купуваш употребяван усилвател погледни ибей и британските оплайн магазини.Доставката ще е в рамките на 30-35паунда.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #9

    Отговор: Избор на Receiver

    Да съгласен съм за ибей но проблема е че незная кой модел да избера и търся.Както вече казах аз имах Денон 2500 и бях доволен честно казано а пък този е 3200 най вероятно ще е по добър и щом го предлагате него явно той ще е.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #10

    Отговор: Избор на Receiver

    Ако си решил от Олх пиши на продавача да ти прати реални снимки заедно с периферията да не се занимаваш с връщане ако прати някоя тухла.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #11

    Отговор: Избор на Receiver

    Онкио-тата нямат мрежа забеляза ли? SR моделите са така ...доста стари са. До колкото знам искаш и мрежови функции та гледай NR версиите. Онзи на 110в не бих го взел.

    3та серия на ресийверите Денон ти споменах какви са им предимствата пред 2ра. Печелиш пре аути+малко по различен DAC мисля, по висока версия на калибрация. Зависи дали ще ги използваш изобщо тези опции.

    На пръв поглед от изредените съм за RX1030 или X3200. От втория потребител съм пазарил и бях доволен. Точен беше с мен и даже се бях разбрал ако не ми хареса до няколко дни да го върна, но естествено като внимавам да не го драсна случайно. Не знам обаче до колко е оправдана цената му от 1350лв., като се има в предвид ТОВА. Споменах ти задкулисно за офертата....

  13.  
     
  14. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #12

    Отговор: Избор на Receiver

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Онкио-тата нямат мрежа забеляза ли? SR моделите са така ...доста стари са. До колкото знам искаш и мрежови функции та гледай NR версиите. Онзи на 110в не бих го взел.

    3та серия на ресийверите Денон ти споменах какви са им предимствата пред 2ра. Печелиш пре аути+малко по различен DAC мисля, по висока версия на калибрация. Зависи дали ще ги използваш изобщо тези опции.

    На пръв поглед от изредените съм за RX1030 или X3200. От втория потребител съм пазарил и бях доволен. Точен беше с мен и даже се бях разбрал ако не ми хареса до няколко дни да го върна, но естествено като внимавам да не го драсна случайно. Не знам обаче до колко е оправдана цената му от 1350лв., като се има в предвид ТОВА. Споменах ти задкулисно за офертата....
    Преди не приемаха български карти тези.

    Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #13

    Отговор: Избор на Receiver

    Странно опитах и аз 3 карти различни и не мога да поръчам.Някой поръчвал ли е от там и през какво и как.Остава да пробвам с PаyPal само дали ще стане някой знае ли.

    - - - - - - - - - -

    Даааам, не може да се поръчва от този сайт за България.Така че се радвам за някакви предложения от порядъка 1000-1200лв както се казва нещо що годе читаво втора ръка

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    София, България
    Мнения
    91
    #14

    Отговор: Избор на Receiver

    Цитат Първоначално публикувано от djzmei Виж публикацията
    Странно опитах и аз 3 карти различни и не мога да поръчам.Някой поръчвал ли е от там и през какво и как.Остава да пробвам с PаyPal само дали ще стане някой знае ли.

    - - - - - - - - - -

    Даааам, не може да се поръчва от този сайт за България.Така че се радвам за някакви предложения от порядъка 1000-1200лв както се казва нещо що годе читаво втора ръка
    Поръчва се, аз от там си взех Denon X4400 и Monitor audio bronze 6 speacker pack 5.1. С английска карта става, аз имам и така поръчах.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #15

    Отговор: Избор на Receiver

    Да с английска карта може но с българска не може, а аз нямам и затова сега рова и търся други предложения който могат да се закупят с българска карта макар и малко по скъпи да са офертите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на бюджетен receiver/усилвател
    От Shmi във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 06-05-16, 17:01
  2. Купувам: IR USB receiver
    От todo1 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-12, 14:53
  3. Избор на AV receiver
    От APBT във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 27-08-11, 21:42
  4. Купувам AV Receiver
    От tinvall във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 02-05-11, 22:17
  5. съвет за receiver
    От audibs във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-08, 01:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе