Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Problem s Luxeon T5.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    9
    #16

    Problem s Luxeon T5.1

    ами хайде бъди малко по-точен и кажи какво точно е направил твоя приятел за да можем всички да го пробваме.

    btw там където казваш опция 5.1 няма никъде поне при мен за другите незнам

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #17

    Problem s Luxeon T5.1

    Сега съм на работа ама довечера като се прибера ще проверя точно какво се прави и ще ви пиша.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #18

    Problem s Luxeon T5.1

    Абе нещо не мога да го намеря това. Сигурен съм че беше в output plugin. Всъшност в Device settings на Directsound ми показва 5,1.... не знам ...тоя пич от някъде избра 5,1 и то в Уинампа съм сигурен че беше. Vacano при тебе така ли е? Да не е нещо от плугините а?

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    9
    #19

    Problem s Luxeon T5.1

    тц нямам такова нещо

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #20

    Problem s Luxeon T5.1

    Кво нямаш такъв плъг ли?

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #21

    Problem s Luxeon T5.1

    Аз лично си взех такива колонки НО...

    Първо имам 4-5 бели косъма от инсталирането на звуковата карта /C-Media CMI8738 6ch - голям боклук!!!!!!!!!!!!!/ Няма значение подкарах я като 6 канална - ОК да ама въпросните колони Luxeon Т5.1 работят като 4+1 няма 6та колона и т'ва е ! Отначало включих ВСИКИ кабели по инструкция при което работеше 2-3 колони после пробвах с различни разменяния на кабелаците и ж крайна сметка имам 4+1 на всико Winamp, WMP, BSplayer абе всичко имам усещането че знам от каде идва проблема с 6тата колона НО даже и това да стане и да я подкарам имам един по-сериозен проблем в миксера на C-MEDIAта има усилвател за всяка една колона ама когато намаля или увелича усилвателя на /примерно/ буфера се коригира звука на съвсем друга колона и тъй като след "правилно" свързване /демек по инструкциата на звуковата карта и колоните, пак са разменени моьете ли да ми кажете сайт кадето да има указание как да се свържат така че да работят правилно и като увеличавам централната колона да не ми се увеличава задната дясна /примерно/

    Мерси за евентуални отговори по темата

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам Luxeon W5.1H
    От ma7ro5 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-12, 08:28
  2. Luxeon V2004 5.1 problem
    От sickman_bg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-05, 11:39
  3. Luxeon vs Logitech?
    От Mitko744 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-04, 21:08
  4. Luxeon - FAQ/Review
    От perlsite във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 01-03-04, 17:43
  5. Luxeon w5.1 AUX problem!
    От ShadowG във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 01-12-03, 06:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе