Резултати от 1 до 4 от общо 4

C-media 8738 проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #1

    C-media 8738 проблем

    Преди няколко дни си взех 6 канална C-media 8738, но звука е доста лош - ползвам 2 колонки в които съм убеден че са добри - т.е. проблема не е в тях. Драйверите ми са от оригиналния диск - уина сам си ги намери кои са точно пък и като гледам описанието мисля че точно те трябва де се инсталират. Както и да е - саунда е кофти - гледах какви ле не настройки но все тая, ако някой може да ми помогне с драйвери или с някакъв съвет ще съм много благодарен. PLS HELP. От тоя комп най ми е важна музиката - маняк съм.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #2

    C-media 8738 проблем

    Здрасти,

    аз също,но за звук на новия си комп ползвам Аудиджи 2,,за стария карта като твоята и то вече втора година.Драйвер си свали от :



    http://www.cmedia.com.tw/download/OS...8738_index.htm



    този ,който е отбелязан като WDM. Сега като една от най-евтините карти не очаквай супер чист звук,,,но е по добре с тези драйвери отколкото с тези от cd-to..успех

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #3

    C-media 8738 проблем

    Имам такава карта и докато я подкарам видях доста зор. Проблемът при мен беше в драйвера. Дадоха ми диск с драйвери и след като инсталирах от него картата не работеше на 6 канала, а само на 1. Опитай да смениш драйвера (като за начало) ако не помогне виж дали всичко ти е в ред (имам предвид колонките) след това мисли за смяна на картата. В момента съм я пуснал на 6-те канала и ми вади супер звук (за тези пари). @Momodivx дори и да е една от най-евтините карти пак прави по-добър звук от някои вградени звукови карти.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #4

    C-media 8738 проблем

    Няма спор @DEKAH,,вади звук затова съм изключил вграденото и карам с тази карта [8D].За тези пари си е супер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с C-Media AC97
    От BaHko1979 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-06, 20:38
  2. ПРОБЛЕМ С TV TUNER AVER MEDIA TV GO 007
    От Jogo_1 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 18-08-05, 12:47
  3. C-media 8738
    От BIZZART във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-08-05, 10:36
  4. CMI 8738 - 5+1
    От DEKAH във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 24-09-04, 00:01
  5. Коя е по-добра CM 8738 4CH или Creative CT4810
    От HGD във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 17-08-03, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе