Резултати от 1 до 8 от общо 8

SBLive&Drivers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #1

    SBLive&Drivers

    Vaprosa mi e ima li takova neshto kato "sblive_eq_patch" samo 4e za WInXP, kakto i APSLive drivers za XP?

    10x predvaritekno




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    SBLive&Drivers

    за първото не знам, но за второто - www.fernando.darocha.free.fr. Пълния пакет драйвери за Лайфа за ХР общо 60МВ зип-че. Че даже са и сертифицирани WHQL.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #3

    SBLive&Drivers

    Hm...neshto ot tova koeto kazvash ili ne e kakto trqbva ili ne si me razbral, po prinzip ASP drv ne moje da sa lizenzirani shoto ne sa nezakonni a tqhnata naaprava stuva milioni $$$ na nqkoi kompaniii...no tova e po maljiq problem, po glemiq e 4e taq straniza vaobshe ne iska dase otvori t.e. otvarq se sas slednite nadpis

    Bienvenue sur les pages persos des Freenautes

    Le service Pages Perso vient de dйmarrer.

    Comment faire?

    Heh...nerazbiram frenski)



    Btw : sertifizirani , ne lizenzirani haha to ostavashe i da gi lizenzirat)







    Edited by - FIFA на 10/01/2002 13:23:06

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #4

    SBLive&Drivers

    ASP!!?!?! Дори не знам какво означава. Това, за което писах е пълния пакет софтуер за Лайфа - LiveWare 3.0 за ХР. Това, което ти го дават с цд-то към картата. Криейтив вече не предлагат този софт за сваляне от адреса им. И този пакет съдържа най-новите драйвери 3.5.1.2 за СБ-то. А, че е на френски, ми сори, ама и аз не го знам езика, ама имената на програмките си ги пише на английски. М/у другото оттам могат да се теглят всевъзможни драйвери за всякакъв хардуер.



    П.С. Ми драйверите са си наистина сертифицирани от Майкрософт за съвместимост с ХР.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #5

    SBLive&Drivers

    Taka, moq e greshkata za ASP...ASP Active Server page ozna4ava, ama ne tova imah predvid ,a APS, ( v parviq post go bqh napisal pravilno ) a ian4e po sashestvo predimstvoto na APS drv-rara e 4e ima ASIO koeto zna4atelno namalqva latency-to na kartata...



    Otnosno site-a...paste go tova tai kato tova e edistvenoto neshto koeto mi go pokazva pri otvarqne na stranizata ( predpolagam 4e ozna4ava neshto ot roda na : server down , ta...proto za tova popitah...ina4e se pak 10x ..shte opitam pak po kasno da vleza...




  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #6

    SBLive&Drivers

    Btw "LIVE_W2K_EQ_Patch" namerih, ako nqkoi proqvqva interes, moga da mu go pratq. Ostava visqsht problema s APS drv-tata...




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #7

    SBLive&Drivers

    Audio Production Studio за ХР няма, няма и да има скоро.



    Между другото съм го пробвал тва нещо, няма никаква файда. Те A/D и D/A конвертърите на Live са такива боклуци, че цялата работа се обезмисля!



    И не виждам защо ти е EQ Patch и APS - те двете също се обезмислят...





    Ако се занимаваш сериозно с тия работи си купи някакъв 24 битов интерфейс, SB Live sucks.





    И каква латентност - данеби да ползваш Cubase - голяма грешка. Препоръчвам ти Samplitude Producer 6.0. И с най-кухата карта няма никаква латентност, и е много по-интуитивна. Да не говоря за огромните възможности. Губиш само VST инструментите...



    Тегли от официалния сайт и ползвай 3 месеца без пари. След това купи (или краквай - имам крак ако ти трябва )



    <center></center>

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    156
    #8

    SBLive&Drivers

    преди бяха лепнали надпис, че няма да правят APS за В2000, така, че се съмнявам и за XP-то да има.



    pjMarvin



    pjMarvin@abv.bg

    ICQ:44404963

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Drivers for XP
    От Muko във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 07-04-08, 01:23
  2. Drivers
    От spun във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 27-05-04, 17:35
  3. Drivers
    От yukmouth във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-04, 20:18
  4. SBLive to Audigy2???
    От didoriginal във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 32
    Последно: 07-04-03, 01:37
  5. SBLive+Digital CD+Windows 2000
    От exabyte във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 23-10-01, 19:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе