Резултати от 1 до 2 от общо 2

Kupih si proektor imam pitane za nastr. na videoka

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    1
    #1

    Kupih si proektor imam pitane za nastr. na videoka

    Proektora e Toshiba i ima standartni in/out portove .Videokartata mi e ati 9550.PC-to 6te se polzva za muzika ,a proektora samo bi triabvalo da izly4va klipove ili TV-ima i tv tuner.Iskam da izpolzvam DVI izhoda na videokartata kym proektora kato 2-ri monitor ,za da moje da izly4va bez da mi se vizualizira rabotata ot PC-to osven na monitora mi.Vyprosyt mi e v koi vhod bi triabvalo da vkliu4a dvi kabela(koito ne sym kupil o6te,kato na proektora ima control vhod vodi se rs232,video ,svideo,computer in,monitor,computer2in),kakto i kakvo e maksimalnoto razstoianie bez da se polu4i izkriviavane ili zaguba na signala ako ima niakoi koito da mi pomogne 6te sym blagodaren

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Kupih si proektor imam pitane za nastr. na videoka

    Първо: Изкривих си очите да ти прочета поста. ПИШИ на КИРИЛИЦА моля!!!



    Второ: По твоя въпрос към картата би трябвало да имаш DVI/VGA преходник. Слагаш него на картата, към него един удължителен VGA/VGA кабел, който включваш към проектора. Така симулираш два монитора и имаш перфектна картина. Пробвал съм и към чинч и s-video, но си е играчка, а и сигналът се променя. VGA кабелът е ако не се лъжа 1.5m, а ако го удължаваш повече, ще имаш загуби. За последното не съм 100% сигурен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CD Rom pitane
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-01-04, 21:01
  2. imam pitane otnosno SoF 2
    От silver във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 19-06-03, 21:19
  3. KAK ME E IAD CHE SI KUPIH RADEON9500PRO
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 37
    Последно: 18-03-03, 01:40
  4. Pitane za AGP i PCI
    От astromi във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 25-06-02, 09:43
  5. IMAM PITANE...
    От IV във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-02, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе