Резултати от 1 до 9 от общо 9

TV тунер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    76
    #1

    TV тунер

    Здравейте



    Може ли някой да ми препоръча някои що-годе качествен (и не много скъп) TV тунер с вход (Да мога да

    включвам изходния сигнал от компютъра, или сателита в него и да мога да записвам клипове да кажем)

    Какво ще кажете за PixelView, дали ще ми свърши работа в случая.

    И още нещо. Тъй като в момента видеокартата ми е 4MB вградена в дъното, дали TV тунера може да се използва

    и като видеокарта???

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    156
    #2

    TV тунер

    За съжаление не мога да ти препоръчам какво да си вземеш, но пък мога да ти кажа какво да не си взимаш. Никога! PixelView PlayTV Ultra!!! Имам го от месец-два и нямам време да вникна в детайли, но най-общо софтуера му е гола вода, тунера също. Но пък за радио става [:D]. Имам съмнение, че и останалите продукти на PixelView са с подобно качество, но нека и другите да кажат - може и да бъркам.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    TV тунер

    Имам у нас Pixel View, и си бачка като всеки един тунер, т.е. горедолу. Перфектно качество на образ не може да се постигне, но може да се постигне горедолу нормално. С последните драйвъри, малко ръчкане и програмката fly tv 2000 записите излизат прилично. Лично аз съм си решил проблема с хардуерен тунер (видео) и кепчър карта. Качеството излиза перфектно (доколкото един тв рип може да е перфектен).

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    TV тунер

    Pixel View TV Tuner+FM HD Ultra



    това струва 60 лв ново с гаранция. има си и дистанционно. софтуера дето идва с него е скапан, ама за толкова пари - толкова...[:D]



    не съм убеден, че 2х(двойно) по-скъпите тунери с нещо са по-добри от него.



    аз го пробвах - нямам забележки - лови добре и ефирни и кабелни телевизии, прави си capture ... - какво повече да иска човек.








  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #5

    TV тунер

    другия вариант видео карта с кепчър свързваш я с ТВ то и пак записваш,тунерите на ТВ са много по добри картината е перфектна

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    60
    #6

    TV тунер

    Аз имам Aver Studio 303 и съм доволен. Бачка си с фирмения софт екстра. Лови всички радио и тв станции има дистанционно с което можеш без инсталация на друг софт да управляваш мишката на уина за да не се раскарваш до компа да го гасиш.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #7

    TV тунер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За съжаление не мога да ти препоръчам какво да си вземеш, но пък мога да ти кажа какво да не си взимаш. Никога! PixelView PlayTV Ultra!!! Имам го от месец-два и нямам време да вникна в детайли, но най-общо софтуера му е гола вода, тунера също. Но пък за радио става [:D]. Имам съмнение, че и останалите продукти на PixelView са с подобно качество, но нека и другите да кажат - може и да бъркам.



    <div align="right">Originally posted by Araiz - 07/04/2005 : 18:06:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз съм с точно същия - с оригиналния софт си бачка пушка - никакъв проблем с нищо ..

  10. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #8

    TV тунер

    Кога си го купувал? Че при мен с оригиналните драйвъри не тръгва звука (имаше някакви шашми с разместването на честотите на видео и звук, и тука кабеларките излъчват различните канали по различни системи)

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    156
    #9

    TV тунер

    Използвам моя PixelView PlayTV Ultra общо взето като радио. Със сигурност софтуера не се понася с Illustrator 10 и щом го надуши радиото замира моментално. Има още куп неща към които е алергичен и на ден се налага да го рестартирам около 20-30 пъти. Интересното е, че в сайта на производителя последния публикуван софтуер е по-стар от този, който имам. За съжаление не съм намерил алтернативна програмка, която да ми върши работа. Чипът е Conexant 2388 и не знам дали той супер смотан или софтуера е гола вода.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 05-12-22, 18:40
  2. ТВ-тунер
    От ivailoiliev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 16-06-04, 12:05
  3. Тунер?
    От TOTOGADA във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-04, 02:14
  4. DVB тунер...
    От Raziel във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-04, 19:57
  5. Тв тунер
    От kik0 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-04-04, 16:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе