Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Чудите се каква видео карта да си купите?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #31

    Чудите се каква видео карта да си купите?

    Да, я по добре недей обяснява.

    Намери някоя игра, която те кефи, играй си я на воля и не се обаж дай повече

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #32

    Чудите се каква видео карта да си купите?

    Абе вие какви коли карате?! Щото аз съм с Голф - страшна кола! Изобщо не мога да разбера за какво си купуват хората БМВ-та, Мерцедеси и дават камара пари за тях! Да не говорим за тези с Поршета, Ферарита, Ягуари..... Тия са луди! Защо ли? Ами защото голфа си върши същата работа! Не вярвате - ами за какво ми е някаква спортна кола като дигам на магистралата и аз 180, веднъж даже и 220 ама беше като се спусках от Вакарел надолу.... Хора, забравете другите коли - купете си като моята - вдига толкоз колкото и скъпите почти де ама то къде по нашите пътища ще изрежеш докрай някое Порше например, на кръстовищата ако си по луд другите ще ти дишат прахта.., е малко по твърдо вози... И хора - да не забравя - не съм й правил никакъв тунинг, ама е резачка!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #33

    Чудите се каква видео карта да си купите?

    Az_sum_bre_ombre, знаеш ли напомняш ми за мен преди няколко години, когата и аз бях млад и зелен и почти нищо не отбирах от компютри. Та имах си аз GF MX 440 и си мислех, че е многоо яка карта. Играех на нея NFS: Underground, правех си заветните 24-26 кадъра и си мислех че 86 лева за картата които съм дал са повече от достаъчни! НО, отидах да видя как се вижда с една по друга карта, и взех че се излъгах и си купих GF FX 5600 на ASUS. И о ЧУДО, взеха покрай колите преди старт едни каки да излизат, едни светлини, едни замазвания, какво да ти кажа, умрях си на стола от кеф. Твоят проблем е същият! Вадиш едни кадри, но проблема, е че тея кадри не са постоянни и това което виждаш е грозно и недовършено, защото картата ти няма МЪГЕЛ и ЖИВЕЦ в нея!!! Но ти това не го разбираш още или не ти прави, вчепетление! Много те моля, помисли малко над моите последни думи за тая тема, защото се отегчих да се опитвам да ти покажа бялото и черното, когато ти ги виждаш обратно(бялото-черно и черното-бяло). Аде със здраве, но определено имаш още да поучиш!

    P.S. KAYSO ти е малко или много батко, така че имай малко повече уважение към другите участници във форума, няма да е излишно!!!

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #34

    Чудите се каква видео карта да си купите?

    малко OFF !

    ombre, имам оферта за тебе : маратонки само за 25лв адидас такъв надпис имат , незабелязвай 4е са 4ерни и лъскави като галош правен в фабриката в Димитровград, 4удни са като сложеш едни ТарлЪ4ки върху тех не се пързалят през зимата, стават и за футбол , нищо 4е топката идва малко на кестерме ама вършат работа ина4е ))

    @Lid ти като си видял хората какви катри си купуват що не си зе веднага такава а си надувал до откат твойта 440, 4е като я зех аз се пре** и трябваше да си купувам нова ) е добре 4е си купих ама не беше МХ 440 отново нищо 4е ми вършеше добра работа !

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #35

    Чудите се каква видео карта да си купите?

    Струва ми се, че дискусията започва леко да загрубява, поради което се и намесвам.

    Тъй като заглавието на темата е "Чудите се каква видеокарта да си купите" си позволявам да препоръчам статията



    How much Graphics Power Does a PC Really Need?.



    Смятам, че Az_sum_bre_ombre харесва картата си, освен това се опитва да помогне при избора, но няма достатъчно голяма база за сравнения. По тази причина обзорът, направен от специалистите в горната статия, би бил по-полезен.



    Смятам също така, че темата към настоящия момент е изчерпана и я заключвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Каква видео карта да си взема за....?
    От demiro във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 09-03-12, 18:23
  2. Отговори: 5
    Последно: 15-05-08, 08:08
  3. каква е тази видео карта
    От nikivv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 02-02-07, 20:56
  4. каква видео карта бихте ми препоръчали за около 200 лв. - AGP
    От metancho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 04-12-06, 10:52
  5. Каква Видео карта?
    От Negus във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 24-04-03, 09:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе