Резултати от 1 до 2 от общо 2

проблем с ТВ тунер Pixel View

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #1

    проблем с ТВ тунер Pixel View

    Дано съм улучил раздела !!! Преди 4 месеца ми подариха един ТВ тунер.Производител Пролинк - PixelView Play TV Pro (Model name: PV-BT878P+ rev9D/9F / 10B).Tа абонат съм на Евроком кабел (София).Проблемите започнаха от самото начало.Първо не беше съвместим с видeо картата ми и компютърът постоянно сменяше резолюцията, на която работя, докато се опитвам да гледам телевизия и се наложи да сменям видео картата.Направих го.След това се опитвах с така бавния софтуер да търся канали и да ги донастройвам.ОК ама 2/3 от каналите са с непоносимо лошо качество.Реших да попрочета хелпа и установих, че мога ръчно да задавам честотата на каналите.Казах си СУПЕР и изтеглих инфо от страницата на Евроком и ги описах в едно ини файлче мислейки, че така проблемът ще се реши, но уви [] стигнах до там да викам техници да замерят сигнала... Казаха, че бил супер, но те бяха тотално некомпетентни да ми помогнат относно моя проблем.Вие сте ми последната надежда за помощ !!!

    Проблемът е следния : Картината на 2/3 от каналите е много лоша -минават хоризонтални линиии наподобяващи все едно не сте си настроили с трекинга видеото и освен това издава звук, премесен с много шумове, все едно леко е изместена честотата.Операционната система, с която съм е Windows ХР

    Същия тунер е работил в Пловдив като са ползвали друг кабелен оператор !!!

    Ако някой може да помогне ... Благодаря !!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    проблем с ТВ тунер Pixel View

    Ами човече това е един от най-евтините тунери и безумно стар.

    На моята кутия в една ярко зелена звездичка пише "Now Supporting Win 2k"

    Просто не се справя със по-слабия сигнал, било то дори съвсем малко по-тих от предния канал.

    Във стандартния софтуер можеш да си правиш "ТРЕКИНГ". Но той не може да ти помогне особенно много.

    Ако искаш хубав тунер трябва да дадеш поне 150 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странен проблем с дистанционно на TV тунер Pixel View
    От sclera_bg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-06, 14:22
  2. PIXEL VIEW УЖАС
    От TopBG във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 18-08-05, 12:59
  3. колизия на SB с тунер pixel view pro???
    От commguy_79 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 02-12-03, 12:08
  4. Pixel View TVTuner Capture
    От S_GonzaLes във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-12-02, 02:17
  5. tv tuner pixel view 878 problem
    От fotini във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 13-07-02, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе