Резултати от 1 до 6 от общо 6

Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #1

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    Ta tunera mi e Pixel View Play TV Pro (sys FM tuner) i s tova 4udo ne moga da pravq capture sys zvuk Ina4e si lovi programi, idealen obraz i t.n, ama ne moga da zapisvam sys zvuk. Softuera e originalniq na Pixel View, ama ne6to ne stava Edin priqtel ne6to mi spomena za nqkakvi driver-i na Borg, ama ni6to ne moga da namerq Nqkoi moje li da mi pomogne?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    159
    #2

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    Аз имам PixelView oт 98г. и преди си записвах със супер звук с АWE64 и най-старите драйвери. Новото ми дъно нямаше ISA слот и размених звуковата си карта с Yamaha724 и сега и аз немога да записвам със звук. Така че проблема ти, а и моя вероятно е в звуковта.

    Друга причина за проблема може да е да не си свързал Аudio-Out на тунера с Audio-In на звуковата ти карта, въпреки че ако не са свързани при мен изобщо няма звук, но твоя може би си работи и без тази връзка, която да му трябва само при запис. Би трябвало да имаш едно късо кабелче заедно с тунера.

    Нещо много ме мързи да ходя до един приятел, за да пробвам с друга звукова. Ама май вече стана крайно време поне да се пробвам да реша проблема, щото преди ми беше много добре да си записвам по някое парче от МТV и MM.






  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    Ami da ti kaja svyrzal sym kabel4eto, to ina4e nqma zvuka, deTa zna4i kazvash, 4e s vyn6na audiokarta stava? Az sym s vgradeno AC'97 i ni6to ne se polu4ava Dali capture ne tovari prekaleno procesora(Duron 750) i nqma vreme za zvukovata karta ili e ne6to drugo ? A da znae6 nqkakvi nastroiki na Registry-to , ta da se polu4i?






  5. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #4

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    http://tuner.ixbt.com

    Има достатъчно програмки за гледане както и допълнителна информация и линкове.

    Аз също имам PV от 98 година. Погледни си добре платката - на нея има отбелязан revision. Моята е 2F и не съм има никави проблеми с повечето програми там.

    Само дайвери може да си свалиш от

    http://btwincap.sourceforge.net/ - с моята платка оригиналните работят по-добре.



    Сайта на Borg e http://www.borgtech.org

    Програмката използва собствен драйвер. Някъде из менютата трябва да избереш каква ти е платката и приблизително -> за да имаш звук.

    Софтуера на PV e пълно дърво !






  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    Ako oshte ne si si opravil problema..

    ima v volume control nastrojki na RECORDING CONTROL

    vij koi kanali sa ti aktivni za ZAPIS (LineIn) trjbva da e vluchen na njakoi blasteri samo 1 kanal moje da e aktiven kojto naj chesto e MIC.



    Tova vaji za vsicki tuner/capturi ...




  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #6

    Nqkoi da se e sblyskval s Pixel View TV Tuner

    DeathKnight,

    Prav si bilAktiven mi e bil Mic , a tunera e vklyu4en kym LineIn!

    O6te ne sym go probval, ama mislq 4e 6te proraboti!Imash bira ot men




  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PIXEL VIEW УЖАС
    От TopBG във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 18-08-05, 12:59
  2. проблем с ТВ тунер Pixel View
    От blaster във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-05, 21:37
  3. колизия на SB с тунер pixel view pro???
    От commguy_79 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 02-12-03, 12:08
  4. Pixel View TVTuner Capture
    От S_GonzaLes във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-12-02, 02:17
  5. tv tuner pixel view 878 problem
    От fotini във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 13-07-02, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе