Резултати от 1 до 9 от общо 9

Настройки на TV-OUT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    41
    #1

    Настройки на TV-OUT

    Имам GF 6600GT и се явява следният проблем!
    Включил съм и настроил всичко както си требе обаче.... като плеина някои филм (независимо през кой плеар) картина ми вади на монитора, а на телевизора не (това при clone режим и конфигурация Display+TV) . Като премина в режим TV+ Display вади образа от плеара на телевизора, но не и на монитора. До тук всичко ОК, но.... при втората конфигурация монитора ми (LG Flatron F900B) започва, да работи на 60Hz !
    Как, да направя настройките така, че, да мога, да гледам филмите на ТВ, но без, да губя високите честоти на монитора!?!!!
    До сега съм имал само ATI базирани карти на който им бях хванах чалъма, но с тази nVidia не мога, да се справя

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #2

    Re: Настройки на TV-OUT

    Пробвай след като преминеш в режим Clone, да пуснеш нещо на някой видео плеър и след това да си пуснеш филма с друг плеър. Аз пусках MediaPlayer да върти нещо и го минимизирах и филма с MediaPlayerClassic. Не си спомням дали не трябваше да се пусне първо Първия плаеър и след това да се активира tv-out,след което филма, но май не позволяваше активиране ако върви плаъер.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Настройки на TV-OUT

    Kak да си настроим TV-out-a:
    http://store2.data.bg/tumnia/HELP/Tv-Out/

    @Delta1, не обърквай човека . Това което казваш може да е заобикаляне на проблема и то в някой частен случай, но в никакъв случай не е решението му!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    41
    #4

    Re: Настройки на TV-OUT

    :Super: Pat, Много ама МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!

    Delta1 Благодаря за инфото, но Pat найстина бе прав, че твоят начин може би върши в конкретен случай работа, но не е решение на проблема
    Цялата история в случая е, да се разреши Full Screen Video като се окаже кой дисплей, да показва видео!
    Защото без тази опция... като се зададе ТВ, да показва водеото (Което всъщност е идеята на TV OUT) монитора се сгърчва и започва,да работи на минимални Hz :knuppel2:

    Pat Още веднъж благодаря за ценния линк Препоръчвам на вски който се сблъска с проблеми с TV OUT, да го прегледа! :coolsmiley:

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Настройки на TV-OUT

    Радвам се, че съм бил полезен.

  7. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #6

    Re: Настройки на TV-OUT

    Добре, де аз съм с Radeon 9600SE и като пусна картината на клоне на телевизора излиза големия размер както на монитора ми, т.е. движа се наляво надясно с мишката за да настроя картината. Не знам защо се получи така, но монитора ми е на 1280х1024, а така излиза и на телевизора. Как да го направя телевизора да е нормално?

  8.  
     
  9. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #7

    Re: Настройки на TV-OUT

    Купих си видеокарта Видеокарта ASUS* ATI Radeon* X1300. Има TV out, но не мога да изкарам видео сигнал от нея. Идеята ми беше с помощта на TV tool през 2,4GHz сендер сигнала да стигне до телевизора. Обаче TV tool отказва да работи с карти различни от nVidia
    Има ли някоя подобна програма с която мога да изкарам видеосигнал от TV out-а без да е влючен директно с кабел към телевизор?
    Моля за помощ*

  10. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #8

    Re: Настройки на TV-OUT

    Включи първоначално телевизора към TV-out и го активирай след като заработи издърпай кабела на телевизора и включваш сендера.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    Re: Настройки на TV-OUT

    В настройките на дравера (контрол панел или каталист контрол център ) има една опция - "Force TV-OUT" - активирай я - доколкото знам това кара картата да подава сигнал към TV-Out-a дори и да не е детекнала че има включен товар (ТВ, Видео или нещо друго).
    За отделна програма - не съм чувал. .....което не означава, че няма....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настройки на Grundig P 37- 071
    От cipollini във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-11, 16:34
  2. помощ за настройки на дс++
    От x-file във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-04-10, 01:59
  3. Startup настройки
    От dmitry във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 17-05-09, 10:27
  4. Настройки на кепчър
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 25-01-07, 12:24
  5. WinRoute настройки
    От TopBG във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 19-05-05, 23:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе