Резултати от 1 до 12 от общо 12

Помощ за TV платка за видеонаблюдение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #1

    Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Имам DVR PC карта SK-2000S 4 до 16 камери но нямам софтуер за нея.С инсталирането на драйверите се справих.
    Моля подскажете какъв софт. мога да пробвам. Картата е закупена от магазин на Конрад.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    20
    #2

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    За Windows не мога да ти препоръчам. Аз ползвам ZoneMinder за Linux.

  4. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #3

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Подсказаха ми че софтуера на Геовижън трябва да стане но не мога да го намеря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Да става софтуера но версия 6 !
    по-високите не харесват "преработените" геовижъни

  6. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #5

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Проблема ев набавянето на софтуера .Обадих се до Геовижън но категорично ми отказва да ми го продадат отделно.
    От каде мога да го намеря дори само за проба?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    за проба - незнам - иначе плащаш и получаваш
    Все едно да питаш Били от MS , едно WIN Vista за 12 m проба в офиса ми ! ! !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Цитат Първоначално публикувано от ida
    Имам DVR PC карта SK-2000S 4 до 16 камери но нямам софтуер за нея.С инсталирането на драйверите се справих.
    Моля подскажете какъв софт. мога да пробвам. Картата е закупена от магазин на Конрад.
    Има доста софтуер. Като отида утре на работа ще ти постна наколко линка с подходящ софтуер от служебния ми комп. Също така, ако имаш проблем питай.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Цитат Първоначално публикувано от ida
    Подсказаха ми че софтуера на Геовижън трябва да стане но не мога да го намеря.
    В крайна сметка ти коя версия на Геовижън софта търсиш ?

  11. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #9

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Нямам идея кой сотуер ще тръгне.Както споменах по горе контролера е закупен от Конрад и получих уверението на продавачите че в комплекта е включен софт. но уви там има само драйвери.До сега не съм работил с подобен хардуер и софтуер а трябва да инсталирам 4 бр. камери ида ги записвам на РС. Благодаря предварително на всички който се опитват да ми помогнат.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #10

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Цитат Първоначално публикувано от ida
    Нямам идея кой сотуер ще тръгне.Както споменах по горе контролера е закупен от Конрад и получих уверението на продавачите че в комплекта е включен софт. но уви там има само драйвери.До сега не съм работил с подобен хардуер и софтуер а трябва да инсталирам 4 бр. камери ида ги записвам на РС. Благодаря предварително на всички който се опитват да ми помогнат.
    Звънни им на "продавачите" както се титулуват, вдигни им един здрав скандал след като си намериш фактурата с изрично упоменаване в нея(или други документи) че в комплекта влиза и софтуера и е платен, и им кажи да ти го изпратят бързо по куриер, да ползаш специфичен хардуер със софтуер който не е предназначен за него не винаги е най добрата опция, дори и да тръгне - ще ти прави проблеми...

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Има два модела PCI платки за видеонаблюдение в Конрад. Единия ползва софтуер PICO 2000. Софтуера не е лош, има множество функции. Например, след като се зададе да се охранява даден обект на камерата, то тя може да се пусне в режим да записва само ако има движение, нещо повече, може да се разграфи екрана на квадратчета и да се маркират зони на движение, а други да се игнорират, доста полезна и интересна функция. Между другото, ако напишеш в google --> Pico 2000 и ще намериш много бързо доста софтуер дето работи с тези платки.

  14.  
     
  15. ida
    ida е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #12

    Re: Помощ за TV платка за видеонаблюдение

    Вдигнах им скандала и намериха софтуер Дигинет инсталирах го и подкарах камерите, но те записват непрекаснато, няма възможност за запис само при движение и няма маскиране. Пускам гоогле и ще търся програмата Пико 2000. Благодаря на всички от тук нататък ще се справя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 04-04-17, 11:41
  2. Видеонаблюдение
    От ops5 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 50
    Последно: 09-09-15, 19:49
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-10-13, 17:19
  4. видеонаблюдение
    От dandani във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 31-10-10, 03:14
  5. TV платка за видеонаблюдение
    От get във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 20-06-06, 23:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе