Резултати от 1 до 5 от общо 5

Загуба на Аудиото Хеелп !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    41
    #1

    Загуба на Аудиото Хеелп !!!

    Не знам дали тук и е мястото на тази тема (ако не е моля админите да ме извинят) но имам един проблем който ме мъчи от доста време. Проблема ми е с аудиото. След рестарт всичко е ОК, но след това изчезва и като кликна на "волюм контрола" ми излиза ето това "There are no active mixer devices available. To instal mixer devices, go to Control Panel, click Printers and Other Hardware, and then click Add hardware This program will now close." Не мога да слушам нито музика нито да говоря по Скайп, камо ли да гледам филми. Междувремено ми излиза и това съобщение от време на време http://img172.imageshack.us/my.php?image=2uc4.jpg , което въобще си нямам и на идея какво означава, но мисля че е нещо свързано със загубата на аудиото. Забравих да ви кажа че сумати пъти сканирах за "вируси" преинсталирах ХР-то но и това не помага - аудиото пак го няма. Макар че компютърът ми е стар не мисля че това е проблема. Ако някой е имал същия проблем и го е отстранил по някакъв начин моля да ми помогне. Предварително Благодаря !!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Загуба на Аудиото Хеелп !!!

    Какво значи "След рестарт всичко е ОК"? Имаш звук в посочените от теб приложения и в последствие всичко се скапва или...?

    P.S. Не е зле да уточниш дали звуковата ти карта е вградена на дъното. Ако е така, можеш да провериш дали е позволена [enabled] в "BIOS"-а.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    41
    #3

    Re: Загуба на Аудиото Хеелп !!!

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Какво значи "След рестарт всичко е ОК"? Имаш звук в посочените от теб приложения и в последствие всичко се скапва или...?
    Да. Звукът след няколко часа се губи сам. Не знам как става, но просто изчезва. И се започва с грешките.

    Звуковата карта ми е вградена, а дъното ми е "Compaq Deskpro" , BIOS-a e Compaq 99 година.
    А от къде мога да видя тази опция за enable и disable в BIOS-a?

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Загуба на Аудиото Хеелп !!!

    Пробвай да си инсталираш по-нови драйвъри на звуковата карта. Ако пак ти дава същите грешки, инсталирай си друга версия на Windows - може би тази, която инсталираш (и преинсталираш) в момента, е проблемна. Не изключвай и възможностите нещо да ти грее много (дъното, например) или да имаш някакъв хардуерен проблем с аудио-картата.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Загуба на Аудиото Хеелп !!!

    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

    дърпай, инсталирай и се радвай

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Невъзможност за смяна на аудиото при LG Smart
    От Sir_Mano във форум LG телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 18-10-13, 06:44
  2. Гори аудиото на устройствата, вързани към ТВ
    От etg във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-13, 21:54
  3. Два въпроса аудиото в Уиндоус
    От get във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-07, 19:15
  4. Откъде да забраня Аудиото
    От Tyna във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-04, 18:36
  5. Проблеми с аудиото
    От kobra във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 30-01-04, 21:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе