Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Най-добрата сред Ti4200 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #31

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso



    Mollov - ти как ги стигаш тия 320?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ами ей така си ги дава - нито съм си играл с охлаждането, нито нищо.... всичко си е до бройка.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #32

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Eddie


    Kayso- картата си ми е MSI 4200 64Mb със памет Hynix и е 3.6нс

    а в момента за клуба ми идват още 24 бройки от същата карта, там не знам с каква памет са, но и не ме интересува, но мисля че е пак същата 3.6 нс

    а от къде съм сигурен както пишеш в поста си - ами сигурен съм, щото всеки ден си я гледкам ей така и и се радвам ей така..... още повече Mollov има същата карта като моята, както разбирам от поста му

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Eddie - не искам да споря с тебе нито да се изхвърлям, ама все пак аз съм един от първите тука дето си купи такава карта, така че, не се изказвай по такъв начин, без да знаеш какво ти стои на среща [:-boring], просто и аз си я гледкам мойта отдавна, обаче на нея никъде не пише каква и е паметта

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #33

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Kyaso: ами не знам дали спорим, аз казвам, че картата е с 3.6нс памет, просто защото най-отзад на паметта пише 36, а на Chaintech-a ми например пишеше най-отзад 4, освен това ето ти един линк и един цитат, където тестват няколко GF4 4200, едната от които е същата MSI GF4 4200.



    цитат: "This 4200 from MSI has 3.6ns memory which is pretty nice compared to the 4ns memory on some of the other cards in this roundup. "

    линк: http://www.ocaddiction.com/reviews/video/Ti4200/


  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    7
    #34

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Opitvali li ste ABIT GF4 TI 4200 OTES???

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #35

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Eddie, някои казват, че това "-36" не означава точно 3.6ns, ами някакви означения на самите Хynix ( поне според тях е така ) - това искаше да ти каже и Kayso.



    Иначе и аз споделям мнението, че това означава нищо повече от 3.6ns памет...



    Piece mi brothas! [][:D]

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #36

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    между другото.. като стана пак въпрос за видеокарти - изключвайте си TV out-a от телевизора, когато не гледате филми, защото на един приятел точно така изгоря лаптоп-а преди няколко дена, сега се върнах от техника - всичко е станало на г..з вътре, значи от кабелната ТВ (държа да подчертая че не е в окръжен град - не съм запознат технически, възможно е в големите градове да имат някакви предпразни средства, но в наш'та туземна кабелна телевизия единственото предпазно средство е добрия късмет) е дошло някакво напрежение (не по време на буря или гръмотевица), а на моя приятел тв оут-а на лаптопа е бил включен в тв-то, та от кабелната - през тв-то, та в лаптоп-а ... сега може само да се снима с него, защото половината дъно със всичките джунджуляци по него е заминало..

    на друг познат пък така му изгоря видеокартата - пак от кабелната, и пак през телевизора

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #37

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Абе то че има як ток по кабелната има, аз като си ръгам кабелната в тунера, на няколко пъти така ме изхряска, че изкрещях и аз доста се чудих. Обаче ти направо ма разби, та аз съм с ТВ Тунер директно на PCIя малее !!!! Ма нормално за БГ, какво ли се чудя !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #38

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Абе то че има як ток по кабелната има, аз като си ръгам кабелната в тунера, на няколко пъти така ме изхряска, че изкрещях и аз доста се чудих.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ток по кабелната няма, има потенциал между масите на кабелната и масата на контакта у вас, който захранва щайгата ти... затова вържи едно проводниче между масата на кабела от кабелната и кутията и няма да те изхрясква повече []

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #39

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Баааа, па ми отвори очите )) Ама така е аз кат съм икономист и от тоци не фащам, ученото си е учено ))

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #40

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Абе то че има як ток по кабелната има, аз като си ръгам кабелната в тунера, на няколко пъти така ме изхряска, че изкрещях и аз доста се чудих.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ток по кабелната няма, има потенциал между масите на кабелната и масата на контакта у вас, който захранва щайгата ти... затова вържи едно проводниче между масата на кабела от кабелната и кутията и няма да те изхрясква повече []

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    na mene pak postoqnno mi se restartira6e kompa dokato ne slojih vaprosniq separator

    zabelqzal sam 4e na abonantite koito imat cable inet slagat nqkakvi filtri imate li napredstava kakvo to4no pravqt ???

  13. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #41

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    това за тоците си е много интересно, за да се не накъдряме излишно. обаче ако се върнем на темата: защо никой не коментира качеството на сигнала? всички ли бачкат на 17" буркани за туршия? в мрежата е пълно с мегахерци и наносекунди, ама за рязкостта на образа рядко пише нещо...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #42

    Най-добрата сред Ti4200 ?

    Качеството на образа в днешни дни зависи повече от качеството на буксата на кабела, както и на сигнала, идващ от кабелната.

    Тези тунери са много чуствителни ( по-чуствителни от TV ) и "виждат" всичко, което може да се види.... всякакви вертикални черти се избягват доста трудно с много добър сигнал от кабелната, както и разбира се трябва да имаш хубав тунер....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 19-09-14, 09:46
  2. Отговори: 3
    Последно: 02-11-10, 11:11
  3. България: Мизерия сред казина и мерцедеси
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 13
    Последно: 10-05-07, 01:27
  4. Българите били сред най-честните работници в света
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 16
    Последно: 26-04-07, 09:04
  5. Отговори: 32
    Последно: 29-08-06, 19:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе