Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 47

Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #16

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Mi nali za tva mi pla6tat



    Popravka - za 150 USD moje dva MX-a da si vzeme6 a ako po4akate o6te 7-8 sedmici i GF3 MX




  2.  
     
  3. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #17

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Kyro нямало Hardware T&L... E и? Някой можели да ми каже къде в реална игра се използва? Според 3DМарк2000/2001 то дава предимство почти два пъти. Защо тогава обаче в игрите картите с Hardware T&L (GeForce1/2) имат минимално предимство пред тези които нямат (Kyro2, Voodoo4/5), и то не винаги? Имам предвид UT, Q3. И моля ви се, какво като са излези тези игри преди година-две? Просто няма по-нови, които толкова пълноцено да използват хардуера!

    Проблема далеч не е там, както не е в новите "уникални" функции на DirectX8. Всичко е въпрос на маркетинг. NVidia използват същите похвати като Microsoft така че кой ще ги харесва?

    Между другото в Serios Sam TNT2 се представа по-зле от Voodoo Banshee. Вероятно е заради OpenGL-a.






  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #18

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    То и Savage2K няма T&L или трябва да си глупак за да го ползваш извън 3DStudioMax или в такива програми, но UT фърчи... какво да кажа за Serious Sam? 1024x768x32 Quality settings бачка идеално.



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #19

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Hmmmm niamalo novi igri - taka li?

    Ti otkade si be - ot somalia?

    Tova, 4e horata o6te ne sa se nau4ili da polzvat T&L ne ozna4ava, 4e nikoga niama da stane - a na 2001 podobrenieto e 3-4 pati!!!



    Dreamer - stiga s toia UT be. Pak za SS ne moga da kaja, 4e grafikata e na neobhodimoto nivo, kakvoto i da kazvat tezi pi4ove, deto sa ia napravili.



    A TNT2 po nikakav na4in ne moje da e po-zle ot Banshee v OpenGL




  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #20

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Wow - vijte kiro2 v deistvie



    http://www.hartware.net/review.html?id=141&page=1



    mai 6te si doidem na dumata nai-posle



    GOD - nito UT, nito Q3 poddarjat T&L. Iz4akai Doom3 i Unreal2 i 6te vidi6




  7. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #21

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Lord of Evil,

    какво си си хванал за 3DMark 2001 като удавник за сламка? Посочи ми излязла игра, в която благодарение на T&L се постига ускорение от 3-4 пъти както твърдиш!

    Казваш да чакам Doom3 и Unreal2. Те ще излязат другата година най-рано, т.е. три години след появата на T&L в GeForce. Какво излиза? NVidia са пуснали T&L заради игри, които излизат след 3 години, т.е. досегашните приказки за неговото превъзходство са били бошлаф. И че 3DMark 2000/20001 също е бошлаф. Самата NVidia взе да се усеща и сложи в GeForce3 вече Native T&L. За него незнам, може вече да е велик. Но докато не го видим в действие няма смисъл да се плюе която и да е карта (включително и най-слабата) само защото нямала T&L. Много по-голямо значение имат филрейта, видеорама, честотата и т.н.








  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #22

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Ami pusni niakoe ot demotata na nVIDIA na VooDoo2 6tom iska6...




  10. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #23

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    А ти пусни някое от демотата на 3DFX на GeForce2GTS.



    p.s. Направих си труда да прегледам и останалите ти постове и разбрах че хич те няма (не само според мен). Така че едва ли ще ми отговориш смислено, "лорде". Въпросът ми е към останалите: има ли излязла игра, която благодарение на T&L да се постигат резултати 2-3-4 пъти по-добри от видеокартите без T&L , както е в 3DMark2000/2001?




  11. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #24

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Aquanox

    http://www.aquanox.de



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #25

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Ееее,3-4 пъти не но виж 40-50 %-малко ли са ти?

    И не кадрите са най важни-а красотата-къде иначе е смисъла от новите игри?Ами хората още могат да си играят Quake 2 с 100-200 кадъра ако беше само за геимплея

    Който не в виждал Sacrifice примерно на 1280х1024 макс + Т&Л поддръжка не знае каква е ползата от него.

    А иначе някой хора нека продължават да говорят за Voodoo или KYRO-едните вече ги няма,а срещу думичката PowerVR най често срещаното нещо в ридмитата на игрите е:Problems....not supported...и т.н

    И God-недей да заблуждаваш хората с изрази като:Между другото в Serios Sam TNT2 се представа по-зле от Voodoo Banshee. Вероятно е заради OpenGL-a....на дали някой тук ти вярва-така че не се излагай-сравняваш карти от различни поколения




  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #26

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Я ми кажи къде си видял KYRO not supported в реадме на игра???



    Който е виждал 1280х1024 макс + Т&Л и без вероятно ще разбере )



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #27

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    За Т&Л няма да коментирам-не си виждал явно специално при тая игра

    А за ридмитата-погледни SIN,Rune,също и Sacrifice-за съжаление ги деинсталирах вече,но ти сам можеш да проверищ кво пище там,но SSam не съм и ето какво може да прочете човек вътре:

    o PowerVR KYRO

    - driver version: 1.10

    - lens flares in mirrors/portals might not get rendered

    - occasional triangle artifacts

    - some gradient textures might not be rendered properly

    - random crashes on some systems configurations

    Коментара е излишен




  16. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #28

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    DPetrov,

    пускал съм Sacrifice 1024х768х32 без T&L и всичко беше плавно. Може би ако ми покажеш някакъв начин за тест да видя дали наистина ги има тези 50%... Що се отнася до красотата, не знаех, че е свързана с T&L-то. Е, вече вяма да използвам FSАА 2х/4x. Относно Banshee-то и TNT2 си беше точно така - видях го, а не го прочетох в интернет като някои други. Е, вярно е, машинките бяха малки селерони, но и затова не съм правил цялостни обобщения.

    А за Aquanox ще я видя, благодаря.








  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #29

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    God,я ми кажи какво ти е ПС-то?Ами като го включиш Т&Л-а ще видиш ква е ползата,но както виждам твоита карта май не го поддържа,така че...

    Или TNT2-to e било прецакано,или ти нещо се си довидял като хората,или преувеличаваш,или просто тва Banshee е било Voodoo3....




  18. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #30

    Tim Sweeney (EPIC) за KYRO II: Коментари

    Имам T-bird 800 и V5. Преди това бях с ASUS 7100. На 3DMark MX-а убиваше, абе направо разстрелва кое и да е Voodoo. Да, ама при игрите не е точно така! Аз играя предимно FPS от рода на Q3,UT,SS, където кадрите имат реално значение, а не служат само за хвалене. Така че не мисли, че се заяждам, за мен е важно да разбера коя видеокарта наистина си я бива. Поне досега ми изглежда, че тайлова архитектура на Kyro2 дава незабавно отлични резултати, докато T&L все още е в много голяма степен на хартия. Ако можеш да ме опровергаеш, направи го!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава се кабел за колони Chord Epic Twin
    От Evlampio във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-15, 18:58
  2. AOC 17" - коментари...
    От MetalMilitia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-03, 00:06
  3. Kyro III няма да има...
    От LordOfEvil във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-02, 14:07
  4. Hercules Kyro 2 32mb ili 64mb?
    От Vip_A във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-02, 18:10
  5. kakvo da si vzema Ati rageon ili Kyro II 4500 ???
    От mitak във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 20
    Последно: 23-10-01, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе