Резултати от 1 до 3 от общо 3

Раздвояване по хоризонтала на дисплея

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1

    Раздвояване по хоризонтала на дисплея

    Имам питане по един странен за мен случай с видео карта nVidia GeForce 8400M GS.
    Свързах лаптопа и ТВ с DVI-HDMI кабел и от видео картата зададох клониране на дисплея както винаги го правя, но не знам кой дявол ме накара да натисна върху ограденото с червено [img width=800 height=500]http://store.picbg.net/pubpic/99/E5/525067ef120199e5.JPG[/img]
    , след което цъкнах по невнимание [img width=800 height=500]http://store.picbg.net/pubpic/E7/DE/22dde988fbe0e7de.JPG[/img] Rigorous Display Detection на отворилия се прозорец и се получи едно раздвояване на дисплея по хоризонтала (едно и също нещо се вижда два пъти от горната и долната половина, като по средата между тях има една черна ивица около 2-3см. широка), както и не се вижда част от дясната половина по цялата вертикала на дисплея. Това е само на лаптопа, на ТВ това раздвояване го няма. И няма оправия, задавам Restore Defoults, но екрана все си е разделен на 2 и е адски дразнещо.
    Имате ли идея как се оправя това нещо - искам и на лаптопа да ми е нормален екрана, както е било досега, че ми писна вече
    Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Re:Раздвояване по хоризонтала на дисплея

    Пробвай деинсталиране на драйвера на Nvidia-та, рестарт и после инстал наново.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #3

    Re:Раздвояване по хоризонтала на дисплея

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Пробвай деинсталиране на драйвера на Nvidia-та, рестарт и после инстал наново.
    Направих го, инсталирах най-новия драйвер от сайта на nVidia за моята видео карта, НО... Сега пък като задам клониране на монитора, на ТВ картината е извън екрана - не е събрана в рамките на ТВ, все едно е зададено зуум

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с дисплея на лаптоп тошиба
    От mistarmi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 12
    Последно: 10-09-15, 19:43
  2. Символ на дисплея Шарп
    От ATM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-14, 00:01
  3. Премигване на дисплея на лаптоп
    От gnf във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-13, 19:49
  4. Проблем с дисплея на лаптоп
    От tatoo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 02-11-08, 14:38
  5. VISTA + NVIDIA 8600GT и 2 дисплея
    От millepetrozza във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 07-11-07, 12:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе