Резултати от 1 до 4 от общо 4

Izbor na zahranvane

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #1

    Izbor na zahranvane

    Koe zahranvane e hubavo? KME,JNC,Codegen...i neznam si kvi drugi o6te...govorim za 300W (pone taka gi pi6at)....za duno GB-7VAX...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #2

    Izbor na zahranvane

    JNC sa mnogo zle po princip (daje ne slagat wsichki chasti na platkata), CODEGEN sa po-dobri, no ne kazwam dobri nali...

    Mojes da probwas Q-TEK gledam che ima po firmite sega. Te sa po-dobri nali.

    Wzemi po-moshtno (kolkoto mojes da si pozwolis). Po tozi nachin zahranwaneto ste raboti w po-lek rejim i e po-malko weroqtno da sazdawa problemi.



    hubavi markowi zahranwaniq po princip se poznawat po nalichieto na kluche otzad za ON/OFF, a predpaznata reshetka na wentilatora e ot kragla tanka tel (ne stampowana lamarina)

  4. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #3

    Izbor na zahranvane

    aha iasno...awe imam edin poznat v edna firma det prodava gotini zahranvania..te sa s mnoo goliam ventilator..moje bi 2 puti po goliam ot normalnia na edno zahranvane..ima iaka re6etka...imat vgradeni dat4ici za temperatura..i taka ventilatora vurti na razli4ni oboroti v zavisimost kakva temp. razviva zahranvaneto...oba4e 30 $ NE E LI SKUPO ZA TAKOVA ZAHRANVANE? ako niakoi ima interes za takiva zahr. da postne tuka edin request...

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    Izbor na zahranvane

    da, az se interesuwam, kakwa marka sa i kade e firmata, wapreki che nishto ne mi govori "ima iaka re6etka". $30 wse pak e po-seriozna cena ot JNC za $10. Dobrite i moshtni zahranwaniq sa $40+ i tejat plus tova

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. zahranvane ?
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 10-11-05, 19:23
  2. Izbor na nov TFT
    От yuko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-03-05, 07:56
  3. Izbor CPU i MB
    От lilos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-03, 13:51
  4. kakvo zahranvane ?
    От toofy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-02, 23:35
  5. Preporachaite mi zahranvane.
    От iakomir във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 08-09-02, 01:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе