Резултати от 1 до 13 от общо 13

zahranvane ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    zahranvane ?

    PSU SIRTEC HPC-360-202/ 360W ili PSU FORTRON ATX-350GTF /350W i dvete sa po 35.5$ koe da si izbera ???

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Re: zahranvane ?

    Ами горе долу еднакви са
    аз лично бих избрал фортрона.На сиртек тази стойност 360W означава, че тази мощност му е пикова.
    Абе общо взето мисля че което захранване да вземеш няма да сгрешиш.И двете са добри, въпрос на избор е повече.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #3

    Re: zahranvane ?

    когато избираш захранване не е толкова важна тая голямата цифричка (300W 400W 500W), а как тя е разпределена по различните волтажи. Например ако 90% мощтност-а отиде за 12V, няма да остане нищо за 5, 3 и т.н.
    Разгледай добре лепенката дето е лепната на захранването там има табличка с отделните мощтности за различните волтажи. Сметни си какви консуматори, ще имаш и на какви волтажи ще рабтят те. Захранването е много важен елемент от една система, което в .bg oще не са го осъзнали хората май.

    Успех в избора.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: zahranvane ?

    ами нямам под ръка кутиите дано в нет-а да пише

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: zahranvane ?

    нещо не ми отваря саита на фортрон и нзн как да проверя стоиностите.Ако някой има такова захранване на фортрон 350 вата 60 тнх*атх *или 350 вата блуе сторм на фортрон,* да се постне нещо!

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    Re: zahranvane ?

    Сиртек ... забрави ги просто само някой модели са* *стабилни* то4но този* НЕ ! Фортрон* са* добри но ако* дадеш 5$* *в пове4е* ще вземеш по добър модел от този койти си избрал, а именно FSP350-60 with PFC . Аз съм с такова без проблем държи клокнат А64 2@2.6 , видео 6600ГТ което е също клокнато 585/1170 ! Преди бях с захранване което беше 400вата/явно нереални/, което вобще няма база за сравнение с фортрон-а!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    17
    #7

    Re: zahranvane ?

    Fortron cepi mraka!!!!!
    Na etiketa mu sa takiwa danni 4e i "markowo" Delux 400 watowo mu di6a prahta, hem 350W hem po-golemi stojnosti na toka
    abe struwa si parite!!! :Super:

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #8

    Re: zahranvane ?

    Цитат Първоначално публикувано от Skywalker
    Fortron cepi mraka!!!!!
    Na etiketa mu sa takiwa danni 4e i "markowo" Delux 400 watowo mu di6a prahta, hem 350W hem po-golemi stojnosti na toka
    abe struwa si parite!!! :Super:
    е те не може да са повече... всмисал умножаваш и събираш и получаваш голямата цифра :P

  11. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #9

    Re: zahranvane ?

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    нещо не ми отваря саита на фортрон и нзн как да проверя стоиностите.Ако някой има такова захранване на фортрон 350 вата 60 тнх атх или 350 вата блуе сторм на фортрон, да се постне нещо!
    На мен ми е интересно от каде ще си го купиш в момента...

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #10

    Re: zahranvane ?

    Цитат Първоначално публикувано от G_R_U
    На мен ми е интересно от каде ще си го купиш в момента...
    * Ami www.leadert.bg* i oshte v njakolko varnenski magazina go otkrih na prilichni ceni ima go i v shume.V kakyv smisyl ot kade shte si go kupja danebi tova da ima znachenie za kachestvoto... cenata warira ot 20 do 35 $ bez dds

  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #11

    Re: zahranvane ?

    Ами 6 месеца гаранция какво ти говори? В БДС за такъв продукт няма такъв гаранционен срок. Той трябва да е поне 12 месеца. Е, моето захранване си го взех от Лидер, с 6 месеца, ама майната му - толкова е яко, че хич и не се плашкам!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    Re: zahranvane ?

    Цитат Първоначално публикувано от G_R_U
    На мен ми е интересно от каде ще си го купиш в момента...
    ВАЛИ .......

  16. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #13

    Re: zahranvane ?

    Цитат Първоначално публикувано от mxkolev
    ВАЛИ .......
    Ами във вторник нямаха и незнаеха кога ще получат,аз си намерих в PLESIO 350W Bluestorm и днес си го взех за 87лв. с ДДС и 2г. гаранция

    М/у другото човека от Вали ми каза че 350W в момента ги нямало в складовете в Европа на FORTRON,колко е вярно-не знам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Izbor na zahranvane
    От TBL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 10:14
  2. kakvo zahranvane ?
    От toofy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-02, 23:35
  3. Preporachaite mi zahranvane.
    От iakomir във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 08-09-02, 01:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе