Резултати от 1 до 5 от общо 5

Preporachaite mi zahranvane.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #1

    Preporachaite mi zahranvane.

    Shte mi trqbva zahranvane za pc koeto vuznamerqvam O/C-vam, mislq dunoto da e epox veroqtno s palomino 1500+, do kolkoto znam e ot znachenie, chuh che trqbva da e qko 300w i da e na nqkoi po dobar proizvoditel ako moje da preporachate i da kajete firmi koito prodavat takiva. Blagodarq predvaritelno



    Iakomir Iakov [Rousse]




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    Preporachaite mi zahranvane.

    Znaci zahranvaneto e PowerMaster.Te sa nai-dobrite a firmata ot koiato mogesh da go kupish e GrigorBG...otivash v site na hardwarebg i mu vigdash GSM-a, obagdash mu se, razbirate se, i si s super zahranvane




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    388
    #3

    Preporachaite mi zahranvane.

    В МОСТ са се появили някакви Q-TEC 550W, които чувам, че са много яки захранвания ( по-добри и от PowerMaster-а ).......... и са около 50$, което си е направо далавера за такова захранване......



    <-- AMD Inside -->

    EPoX 8K3A и нек'ви си там чаркове колкото да работи...

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #4

    Preporachaite mi zahranvane.

    Da oba4e za Power Master ste se razdelis s pove4e pari otkolkoto za CPUto.

    Ima EnerMax i oste dosta marki koito sa sasto N1 .

    Mozes da poglednes na www.fcenter.ru - ima pregled na zahranvanija.

    Ddimitrov



    Edited by - Mitko744 на 06/09/2002 23:57:12

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #5

    Preporachaite mi zahranvane.

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    В МОСТ са се появили някакви Q-TEC 550W, които чувам, че са много яки захранвания ( по-добри и от PowerMaster-а ).......... и са около 50$, което си е направо далавера за такова захранване......



    <-- AMD Inside -->

    EPoX 8K3A и нек'ви си там чаркове колкото да работи...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Тези Q-TEC са малко фалшива работа - има разминаване между обявената мощност и истинската. Аз си купих Q-TEC 400W, но в къщи като поразгледах какво пише на лепенката върху захранването се оказа, че 400W е пиковата мощност (никъде не пише колко време издържа на тази пикова мощност), а реалната е около 315W. Предполагам че това важи и за останалите модели. Иначе са много файски на външен вид, с два вентилатора и като че ли е малко по-добре от предишното ми 300W CODEGEN. Но май са скъпи за това което предлагат, защото за около $30 можеш да си вземеш 350W PowerMaster, за които съм чувал само добри отзиви.

    CODEGEN 300W и 350W също биха ти свършили работа, за доста по-малко пари.



    I'll be back!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. zahranvane ?
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 10-11-05, 19:23
  2. Izbor na zahranvane
    От TBL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 10:14
  3. kakvo zahranvane ?
    От toofy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-02, 23:35
  4. preporachaite mi CDRW ????
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 16-11-01, 22:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе