Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 52

Sound Blaster Audigy 2 OEM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #16

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    Ami kaji spored teb kakvi ti trqbvat za Audigy 2 ??



    PS:Puk i pove4eto ot vas samo si mislqt 4e razbirat ot sound ...ne fiksiram nikoi za da ne se obidite.Samo znaete da se karate za neshto.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    28
    #17

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    lightmaster ne mi haresva kogato nqkoi mi govori taka ... ne si edinstven vladetel na sveta che da mi govorish taka ...

    a naistina me e qd che veche ne pomnq site-a za da ti pokaja razlika ot 5-10 frame-a na TBred okolo 2-2.4 ... i to na segashnoto nivo igri , koito ne polzvat vsichkite ekstri na karti ot roda na Live i nagore ...

    no nqmam jelanie da sporq s teb ... ne vlizam vuv foruma za da se karam s koito i da e ... no za d apoluchavash adekvatni otgovori , se suobrazqvai i ti kakvo da govorish ... aide sus zdrave ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    28
    #18

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    crusader Creative 6300 ili 6700 (poslednite ne sum gi vijdal) shte ti svurshat rabota ... i v obshti linii povecheto kolonki 6.1 na pazara sushto ...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #19

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    ...az dokolkoto znam maj zasega samo 6700 sa 6.1 koloni(imat golqm 6um)no ina4e sa mo6tni.V otgovor na vaprosa do CREATIVE za vaprosniq 6um te mi kazaha 4e trqbvalo da gi polzvam s TXH sertificirana karta demek (Audigy2), koeto sa si palni gluposti po skoro trqbva da sloja edin filtar na zahranvaneto ama ne mi se otvarqt 4e sa garancionni, a pak kato izlqzat po nov model i po hubavi tiq 6e gii raztikam.



    Shagrath i az ne vlizam tuka da sporq ama sq ......are sus zdrave kakto kaza ti.



    Zasega i az ne znam za Audigy 2 OEM da se prodava nqkade, vapreki 4e v noviq broj na spisanie HARDWARE ima statiq za Audigy2 kadeto se spomenava 4e v BG se prodavali A2 OEM i A2 PLATINIUM.Kade ???? That is the question!!! []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #20

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    v jar ima audigy oEM za kam 100$ i platinum - 130

    savsem seriozno mislq da probvam OEM-ma do 2 sedmici

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #21

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    i az i az []

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    28
    #22

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    LordOfEvil ... audigy oem (kakto si napisal) ili audigy2 oem ????????

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #23

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    mi za 100$ ti kak si misli6?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #24

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    Az sum s takava Audigy2 retail obache , kartata e NEVEROIATNA... 6.1 ama zasega niamam 6.1 samo na Altec edni analogovi 5.1 pri gamkite e niakakuv zviar.. Obache za extrite ne ia polzvam , kupihih ia tuka v US za 99$ dobra e kartata , sega obache puk ia pusnaha po 88$ ) ama ne moje da e vsichko OK )

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #25

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    kakto ve4e kazah edinstvenoto sa6testveno predimstvo e 24 bit audio. No ako nqkoi si misli 4e moje da si kupi taq karta i da pravi profesionalni zapisi s neq 6te go razo4arovam. Tova si e karta za igri. Tq ne pritejava nito preobrazuvatelite, nito dinamikata, nito niskata latentnost na profesionalnite karti. 4estotnata i harakteristika ne e lineina... ave za igra stava.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #26

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">4estotnata i harakteristika ne e lineina...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Значи е по-зле от Live! неговата е линейна, или поне доколкото съм виждал сравненията м/у Livе!, Turtle & AWE64 навремето. Хммм това е много лошо ако е така...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    22
    #27

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    Abe vie naistina li mislite, che live ili audigy mogat da se izpolzvat za profesionalni tzeli! Napravo si e smeshno. I kato gi chuja "muzikantite" kak se kefjat na glupavite sound fontove i si gi razmenjat. Njamam dumi napravo. Pylna skryb...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    58
    #28

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    Чета си и се чудя как можете да давате 100+ $ за соунд карта.Това си е просто разхищение според мен.Толкова пари могат да се опълзатворят по доста ефективен начин.Няма предвид да ги похарчите за ПС-то.Например със 130лв могат да се взета супер яки маратонки или някакви други обуща .По-въпроса за звъковите карти:та може ли да споделите за какво ви е такова нещо?Можете ли да го опълзатворите?Дали има някаква разлика спрямо някоя друга карта?

    От личен опит имал съм live 5,1 и C-media 8738.Да кажа честно много ме е яд че дадох толкова пари за live-a.Аз лично не мога да осетя никаква разлика в звука освен ако не се използват онези простотии на креатива,но и боклука за няколко $ има подобни тъпотии.Да не говорим,че имах проблеми под 98 с лайва.Е това ако е добра карта-не знам.Ментето ми предлага 2 изхода които са ми нужни и това е достатъчно.Не създава никакви проблеми като драйверите на криаитива.Бачка там и това е.А "великия" крееитив трябва да му се ъпдейтват драйверите пък има и дъна на които става конфликти зареди него.

    Е някои може ли да ми обори доводите?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #29

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Adrian


    Чета си и се чудя как можете да давате 100+ $ за соунд карта.Това си е просто разхищение според мен.Толкова пари могат да се опълзатворят по доста ефективен начин.Няма предвид да ги похарчите за ПС-то.Например със 130лв могат да се взета супер яки маратонки или някакви други обуща .По-въпроса за звъковите карти:та може ли да споделите за какво ви е такова нещо?Можете ли да го опълзатворите?Дали има някаква разлика спрямо някоя друга карта?

    От личен опит имал съм live 5,1 и C-media 8738.Да кажа честно много ме е яд че дадох толкова пари за live-a.Аз лично не мога да осетя никаква разлика в звука освен ако не се използват онези простотии на креатива,но и боклука за няколко $ има подобни тъпотии.Да не говорим,че имах проблеми под 98 с лайва.Е това ако е добра карта-не знам.Ментето ми предлага 2 изхода които са ми нужни и това е достатъчно.Не създава никакви проблеми като драйверите на криаитива.Бачка там и това е.А "великия" крееитив трябва да му се ъпдейтват драйверите пък има и дъна на които става конфликти зареди него.

    Е някои може ли да ми обори доводите?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    1.Мда, за драйверите сигурно е така... аз се блъскам с драйверите на Audigy всеки път като го инсталирам.

    2.Още ли има хора които да ползват 98 !?

    3.Не знам каква е тази C-media, и изобщо не ме интересува, разликата на Live! спрямо всяка конвенционална платка е от небето до земята. Стига колонките да не са ти някави.. "дървени"

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    58
    #30

    Sound Blaster Audigy 2 OEM

    Да има хора които използват 98!ОЩЕ

    Колоните не са нищо особено 4,1.

    Но на обяснение-ОТ НЕБЕТО ДО ЗЕМЯТА-не се доверявам(особено без да са посочение факти!

    Кажи ми ти лично как осещаш разликата ОТ НЕБЕТО ДО ЗЕМЯТА?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sound Blaster - до 100лв.
    От nforced във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 16-03-12, 23:09
  2. Отговори: 8
    Последно: 15-01-12, 16:41
  3. Sound Blaster:СЪВЕТ
    От Battle.ONE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-01-05, 15:57
  4. Sound Blaster® Audigy® 2 ZS
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 35
    Последно: 30-11-03, 12:46
  5. Sound Blaster Creative128?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-03, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе