Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #1

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Мнението ви за тази звукова карта









    <hr noshade size="1">

    The THX® certified Sound Blaster® Audigy® 2 ZS delivers 24-bit ADVANCED HD™ audio, 108dB SNR clarity across 8 channels

    <hr noshade size="1">

    [url]http://.us.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=&product=4915[/url

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Що за въпрос?

    Едва ли ще има отрицателно такова!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #3

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Saint ще се изненадаш какво мислят хората... просто чети...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Знам само че звука е мнооооооооооооого по-як с драйверите на ZS серията

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #5

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    някой пробвал ли е тези ZS драйвери с SB Live 5.1

    Аз сега ги тегля и ще ви кажа ако станат въобще.

    Версията им е :5.12.6.402

    Моята версия на последните официални драйвери е : 5.12.02.0252

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Според мен е малко тъпо да искаш мнения за карта, която никой тук дори не е виждал на живо..... т'ва все едно аз да искам мнение за nVENTIV Mach II.... всички ще охкат и ще се кефят.... нормално.... мнение можеш да искаш там при тебе по форумите, те там са напред с материала кат тебе []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Моллов , защо да не е видяна наживо, че картата не е толкова скъпа 86$ и е цената , в БГ да е 100$ аз мисля че игрите се чуват супер яко говоря за ТР6 и Рейвън Шилд много ме кефи , филмите какво да кажа ок , са виж при ДВД забелязвам истински прогрес... много мощ и невероятно качество при малките детайли , като някой като стъпи на някаква съчка в гора , разгръщане на страница на книга , двигателите на колите , истрелите зривовете не ги коментирам , съседите щяха да извикат полиция.... готина е картата , има някакъв напредък сравнение с AUDIGY2 аз лично се съмнявах в това но е така...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #8

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Zdravejte,

    kartata naistina si q biva no! Za6to ti e audigy2 kato moje6 da ima6 ili live ili Audigy1 najve4e i az sam s nego no s drajveri na Audigy 2.Zna4i naj vajnoto e da si nameri6 orginalni drajveri na Audigu2 sled koeto si pravi6 imig na CD na harda i abe ako ti trqbva pi6i edno pismo na facenet@abv.bg i 6te ti obqsnq s pic 4e dosta ima da se pravi ,no si zaslujava spestqva6 40$.[8]

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #9

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Според мен е малко тъпо да искаш мнения за карта, която никой тук дори не е виждал на живо..... []



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз си я слушах такава цял един ден, даже беше Platinum Pro.Oбаче по принцип си прав.

    @BobyTT - ами не е много скъпа, ама я няма никъде.Само МОСТ имат Платиниум Про версията(защо ли ?).

    Иначе не ми се стори кой знае какво.С нейните драйвери на моята ОЕМ 2-йка звучи по същия начин.А и сега няма достатъчно DVDта с DVD ЕХ6.1, апък за 7.1 да не говорим.Няма и много заглавия, които да се възползват от тия 7.1.Виж след време със сигурност бих си я сменил.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    ightmaster , тука излезнаха вече няколко DVDта и интересното е че едно от тях е на как да се изразя на филми които едно време ги наричаха мръсни иначе на Раven Shield ima patch за ЕАХ4.0 предполагам че и дръги разработчици пускат...

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #11

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Аз имам Audigy 2. Преди това имах 1. Не знам кой и на каква утретба ги слуша, но мога да ти кажа, че 2-ката е по- добра. Не знам за разлика между 2 и SZ, но за останалите има разлика.Ако ползваш по добри колони от 2+1 пласмасови смятам че си заслужава. Ако е много над 120$ си вземи стандартна 2 и готово

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #12

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Ташов РАЗЛИКА ИМА и се усеща определено , днеска свалих AUDIGYto za test na 3Дмарка колко дава за картата и бях с вграденото C-media еееееееееееее братче не бях чувал отдавна такъв гаден звук..... пак казвам има значение , какви са колоните , каква е звуковата... и който ми казва че няма разлика ... е трябва да го чуеш , но не за секунда в някой магазин , а да седнеш да играеш да гледаш филм... тогава и за 10 минути да не си с този sound го усещаш...

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #13

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    BobyTT - EAX 4.0 не е ли засега на хартия? Доколкото знам CREATIVE се канят да пуснат драйвери за AUDIGY серията с поддръжка на ЕАХ 4.0, но това не е факт.А може и да греша ????

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    BobyTT, RAVEN SHIELD забива с EAX 4 []




  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #15

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Някой друг ако има Audigy 1 да не прави грешка да я сменя с 2. Защото драйверите на 2 се наместват и няма никаква разлика мой човек в звука казавам ти го от опит 5.1 тонколони на Pioneer имам от дървен корпус и разликата е единствено че не може6 да ползваш от пакета DVD аудио програмата която всъщност е пълен т....к защото пък тя не вазпроизвежда клипа или slide който върви по на4ало с DVD аудиодиска.



    P.S. А като ефекти 1 е по добра от 2



    я кажи сега можеш ли с Audigy2 да пръсне6 стерео песен по 5 канала май не ,а 1 си може. 2 тръгва и на LIve но доста от програмите не работят но и там се усеща разликата. ОТ 1>>>2 е неоправдано!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sound Blaster - до 100лв.
    От nforced във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 16-03-12, 23:09
  2. Отговори: 8
    Последно: 15-01-12, 16:41
  3. Sound Blaster:СЪВЕТ
    От Battle.ONE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-01-05, 15:57
  4. Sound Blaster Audigy 2 OEM
    От Crusader във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 16-02-03, 10:42
  5. Sound Blaster Creative128?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-03, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе