Резултати от 1 до 6 от общо 6

Audigy 1 s audigy2 driveri ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    40
    #1

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    Spodelete mneniq ako nqkoj ot was e probwal drajwerite za A2 i dali si struwa da se zanimawam.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    40
    #2

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    Predpolagam che nikoj ne e probwal sled kato taka dalgo imitirate ribi .... bla kakto i da e.

    az slojih v324 za audigy, kato predi twa instalirah celiq liveware ..... nemojah da powqrwam na ushite si ... wse edno bqh s nowa karta .. )

    Opredeleno si zaslujawat, i w momenta igrite warwqt dosta po-barzo kato pusna eax....

    Obache kaw to sam si karak mi se precaka potenciometara na volume kontrola na kolonite .... dajte ideq kade mogat da prodawat nestandartni potenciometri w sofiq.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #3

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    Аз си сложих драйверите преди малко и съм доволен. Жалко само че ДВД Аудиото не работи.. но какво да се прави. Иначе всичко друго е наред.

    Иначе какво ти се развали на потенциометрите? Ако са графитни пробвай да ги изчистиш със спирт.



    Със здраве.



    bebop

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    40
    #4

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    Neeee toj e nqkaw glupaw kapsulowan potenciometar s 2 osi (edna w druga) i on/off klyuch naj otzad ....

    ednata os prosto "omekna" i ne raboti waobshte

    w momenta balansa m-u predni i zadni ne raboti (shuntiral sam go, no ne me kefi)

    nqma kak i da stigna do watre za da go zalepq/pochistq ((

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #5

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by tombi


    Neeee toj e nqkaw glupaw kapsulowan potenciometar s 2 osi (edna w druga) i on/off klyuch naj otzad ....

    ednata os prosto "omekna" i ne raboti waobshte

    w momenta balansa m-u predni i zadni ne raboti (shuntiral sam go, no ne me kefi)

    nqma kak i da stigna do watre za da go zalepq/pochistq ((

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    "Losho strasnikow, losho". Maj imashe nqkakwa tehnologiq za powtorno nanasqne na grafit..no nishto ne pomnq..move da probwash da se zawyrtish iz radio serwizite da pitash za now..



    bebop

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    40
    #6

    Audigy 1 s audigy2 driveri ?

    be istoriqta e debela

    dnes hodih do komet i conrad ... gledahme tam i w katalozite im nqma takowa neshto ((



    inache problema e mehanichen, a ne w grafita

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам: Pinnacle PCTV Pro tuner, Audigy 2 ZS, Audigy 2 ZS Notebook
    От batesasho2011 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-11, 15:40
  2. Продава се SB Creative Audigy2 ZS
    От stenly във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-08-07, 14:04
  3. Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1
    От Korg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 13-07-03, 15:38
  4. help me s hacknatite driveri za audigy 2
    От Nasko--- във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 03-07-03, 21:33
  5. SBLive to Audigy2???
    От didoriginal във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 32
    Последно: 07-04-03, 01:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе