Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #1

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    Абе някой може ли да каже личен опит с тая карта или някакви подробности, щото сериозни кинти струва, ама чувам, че има проблеми? За правене на музика ще свърши ли работа, или нещо друго да си търся ? [?][?][?] По конкретно тъй като работя предимно със софтуерни семплери и синтезатори и ми трябва ниско latency, добро входящо качество (Line In, Mic) и многоканален вход и изход или нещо такова... к'во да тарся ??????

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #2

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    Ami pich az sum s taia karta i spored mene e mnogo dobra , no triabva da si s suotvetnite speakeri inache niama smisul ... a zvuka e N1 i kato vkliuchish EAX na gamkite... stava super ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    63
    #3

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    BobyTT i ako kage6 kakva to4no razlikata ot Audigy 1 do Audigy 2 6a ti rukoplqskam , osven cenata nqma RAZLIKA

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    ае стига ве dilura малко ли е 5.1 >6.1 ?????

  6. rub
    rub е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #5

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    аз са6то искам да си взема една звукова CREATIVE audiodigy 1 ама 06те са 4удиа за6тото сам с дано 7VAX и там звуковата е ac97 6 chanel . слу6ам през уредба и са 4удиа дали ако зема SB 6и има разлика в звука .ако ниакои може да ми помогне 6те му бада благодарен [:D][:D][:D]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #6

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    RUB, естествено, че има разлика. Ако не я усетиш, смени си уредбата. Само виж характеристиките на Audigy-то - сигнал-шум, динамика, разделение на каналите, стабилност на clock-a....

    Поздрави!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    Ami , kakvo da ti kaja ne sum imal AUdigy1 za da ti kaja imah edno vreme , Crative 5.1 LIVE MP3 ama tva beshe predi veche blizo godina .. inache , razlikata shte ti ia kaja , az igraia na RavenShield v posledno vreme ... ima edno neashto narecheno EAX ..... MNOGO MNOGO MNOGO PRIATNO ZA SLUHA! POVIARVAI MI! Ima go i v SOFII ami kato go izkliucha vse edno sum oglushal pich... A za zvuka inache na muzika i filmi... az sum s Logitech's THX certified Z560 4.1 400W , da ti kaja ima goliamo znachenie i kakvi sa kolonite....

  10. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #8

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    голяма глупост е това - креатив за работа



    вземи един малък мидиман и това е - малко ще го чакаш но поне драйверите излизат всеки месец - а имаш 8 независими канала

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #9

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    Ъ-ъ-ъ-ъ... какво е това мидиман ? Леле 4е lamerska история сички ли си купуват звукува карта само да си подкарат 3Д звук на игрите... видях и я пробвах... ЗАКЛЮЧЕНИЕ: ПЪЛЕЕЕН БОКЛУК ако ще я товариш сериозно, иначе пускай игрите и даваааай. За тия пари дето са и турнали ... е много много повече може да се иска ![!]

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    Korg, да нямаш електронно пиано. Като гледам ника-ти май имаш Корг. Да нямаш нещо общо със dGeneRatoр.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #11

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    S dGenePoToP niamam ob6to, no vse pak imam KORG PA80 (de da be6e Triton ....) ... ako Korg e elektronno piano az sam tramvai elektronno piano sa Roland (deto svirat predimno vav folka s nego)

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">BobyTT i ako kage6 kakva to4no razlikata ot Audigy 1 do Audigy 2 6a ti rukoplqskam , osven cenata nqma RAZLIKA



    <div align="right">оргинално мнение на dilura</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    SVM - динамичен самонагаждащ се спрямо музиката Volume Control

    6.1 - поддръжка

    SMSS i SMSS2 поддръжка - няма го оня бъг при който не свири средната колонка..

    Автоматично синхронизира настройките на колонките в Control Panel-a.

    Натоварва по-малко процесора от Audigy (това е субективно, тествах с Fruity Loops понеже най-добре вижда)



    BTW: Да се слуша дори MP3-ка с тази карта е много по-добре отколкото с която и да е друга карта - филтрите за шума и SVM-а



    Редица проблеми с определени игри където се изпускат звуци или поради това че има ICQ в background, на Audigy 2 поне за сега не съм усетил.



    Още ме съм тествал с Cubase за да кажа дали става за професионална работа, (пък и не съм аз човека който може да го каже).



    Софтуера на Audigy 1 е пълен боклук!!!



    Извод: Който го вземе няма да сбърка.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Korg


    S dGenePoToP niamam ob6to, no vse pak imam KORG PA80 (de da be6e Triton ....) ... ako Korg e elektronno piano az sam tramvai elektronno piano sa Roland (deto svirat predimno vav folka s nego)

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Абе има Корг електорнни пиана. Не са най добрите но има. SP-200 е електронно пиано на Korg.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #14

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    "Извод: Който го вземе няма да сбърка"... твърде силни думи за тази карта. Колкото и да са и добри тези характеристки 120$ са и много за това, което представлява като цяло! (6.1 - гъзария; 5.1 - стандарт - факт)



    А Julian, нещо с електронните пиана ме няма, мразя динамиката на пианото (royal-type kbds), трябва да удряш като за световно, още не мога да се отърва от този навик. Но нещо ако няма врътки и не може да му промениш всеки параметър не е синтезатор, а добра саундбанка.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #15

    Въпрос за Creative PCI Audigy2 6.1

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">"Извод: Който го вземе няма да сбърка"... твърде силни думи за тази карта. Колкото и да са и добри тези характеристки 120$ са и много за това, което представлява като цяло! (6.1 - гъзария; 5.1 - стандарт - факт)

    <div align="right">оргинално мнение на Korg</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    70$ ! OEM


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 28-06-13, 02:08
  2. Отговори: 1
    Последно: 26-09-09, 17:21
  3. Продава се SB Creative Audigy2 ZS
    От stenly във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-08-07, 14:04
  4. Въпрос за CREATIVE INSPIRE 6.1
    От Silencer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-04, 16:02
  5. SBLive to Audigy2???
    От didoriginal във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 32
    Последно: 07-04-03, 01:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе