Резултати от 1 до 9 от общо 9

Problem s TV-out - pomooo6t !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #1

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Ta zna4i problema mi e sledniq.Ne moga da si podkaram tv-out-a probvah 2 karti(GB Radeon 9000 i noname GF4 MX440).V nastroikite opitah absolutno vsi4ko(kato nastroiki i kato razli4ni draiveri)- okolo 4 4asa samo za GF-a i o6te nqkolko za Radeon-a.Taka 4e izkliu4vam problema da e v softuera na PC-to.I dvete vga sa s S-video izhod i s pomo6tta na snadki gi dokarvam kum televizora s 4in4.Kabela i snadkite sa novi i zatova izkliu4vam i vazmojnostta ot tqh da e.TV-to e Sony 25" 50Hz posleden model na okolo nqkolko meseca v koeto nai malko si mislq 4e 6te e problema.Ostava moje bi nqkakvi nastroiki na TV-to koito su6to opitah.Krainiq rezultat vinagi e nikakuv signal na TV-to.Probvah da izveda kabela ot VGA-to su6to i na S-video kam TV-to no pak bez uspeh.Kabela ob6to e dalag okolo 7metra.Ako nqkoi mi poso4i ne6to koeto moje da sum sgre6il 6te sum mu adski blagodaren.Ako ima nqkoi koito ima opit s takiva problemi i naistina razbira i e ot Bs bih si i platil za6toto ve4e sum naistina ot4aqn [xx(][xx(][xx(]

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Да беше в София да ти го оправя Ти на GF в настройките клонираш ли монитора си? А и по-важното: в Windows-a виждаш ли наличието на 2 монитора? Даже и единия да не е активен... оттам започни

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #3

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Ами клонира се поне на теория В настройките на дравера се виждат 2 монитора да.Но сигнал посмъртно не излиза.Когато давам на детект дисплеи премига тв-то но до това се свежда едиствената реакция изобщо

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #4

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Аз имах проблем с един Funai. Та проблема беше че вълновото съпротивление на входа на телевизора не е 50 ома. Като му сложих един резистор към 100к и стана веднага. Бих те посъветвал да пробваш това! Един метод за тест е да включиш изхода на картата към входа например на Видеокасетофон или DVD - аз така открих че ТВ-то е кофти.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Хмм... намери някой да го погледне, но според мен е от кабела, но това ти го казвам така от разстояние - не дължината, а нещо с връзката... двата порта не се съгласуват

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Явно видеокартат не то възприема телевизора. Ако сложиш 100 омовия резистор от страната на видеокартата със сигурност ще ти пусне сигнал а дали ще ги дидиш на телевизора вече зависи от кабела ти и от самия телевизор. Това че е Сони не е застрахован от повреда и може нещо да не му бачка входа.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1
    #7

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Ако си на кабелна TV пробвай да откачиш кабела и. Понякога тече фаза по кабела и запушва TV-Out -a на компютъра

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #8

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    Нещо като допълнение към идеята за 100к резистор - Слагаш го за проба! Ако стане правиш настройките и после (ако си с Radeon) запомняш като Профил и махаш резистора. (при мен работеше и с него но малко по-зле и го махнах) А това за кабелната телевизия - има основание Nedos....

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #9

    Problem s TV-out - pomooo6t !!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Nedos


    Ако си на кабелна TV пробвай да откачиш кабела и. Понякога тече фаза по кабела и запушва TV-Out -a на компютъра

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Tova za kabelnata i TV-OUT-a naistina e viarno. Predi Vreme mi izgoria TV-out-a na staria Radeon i to zastoto ne biah mahnal buksata na kabelnata.

    Ne go zabraviate tova zastoto moje niakoi da ipisti kato mene. TAka, 4e rabotata ne e samo do smustenia na TV-outa ami moje napravo da se precaka...........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе