Резултати от 1 до 6 от общо 6

Въпрос за видео карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #1

    Въпрос за видео карта

    Имам радеон 5770 вече от близо три години но вече ми се налага да ползвал dolby digital и dts звук през нея и точно там е проблема.Знам че картата подържа много канално аудио но при мен звука които излиза от hdmi е стерео.Инсталирах и някакви аудио драивъри за нея но резултат никакъв.Излисва ми мах аудио чанел 2.Някой да има идея какъв е по точно проблема?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Отговор: Въпрос за видео карта

    а това дето го четеш, задаваш ли му да ти мята долби дътъсъ, мътъсъ?.. Или просто си го оставяш да си чете ей така, както то си е решило? Не е лошо да обясниш, какво четеш, с какъв плеър и така на татък.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #3

    Отговор: Въпрос за видео карта

    Ползвам бс плеар и от аудио настроиките си избирам шест каналния звук.После си търся във аудио настроиките да има някаде нещо за повече колони но уви.Дори и на теста за колони си пише само стерео и няма друга опция.Със win 7 съм.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Въпрос за видео карта

    а от аудио кодеците ? По-спомени (не ползвам уиндоус вече над година) бс плеъра ползваше външни кодеци. Така, че ако си инсталирал някой мега,гига,ултра кодек пак ...виж там за настройки.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Отговор: Въпрос за видео карта

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Имам радеон 5770 вече от близо три години но вече ми се налага да ползвал dolby digital и dts звук през нея и точно там е проблема.Знам че картата подържа много канално аудио но при мен звука които излиза от hdmi е стерео.Инсталирах и някакви аудио драивъри за нея но резултат никакъв.Излисва ми мах аудио чанел 2.Някой да има идея какъв е по точно проблема?
    1. Настройките ти са грешни - ползва се S/PDF Pass-Trough (ot плеъра)
    2. Каквито и настройки да правиш ако си го вързал към телевизор, а не към външно домашно кино / ресийвър, няма как да изкараш многоканален звук.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #6

    Отговор: Въпрос за видео карта

    Според мен настройките ми не са грешни защото плеистеишъна ми е със хдми към тв то и през оптиката си отива във ресиивъра и от там излиза 5+1 звук и на ресиивъра му светла лампата дали е дтс или долби дигитал.Сега ще потърся каде е това S/PDF Pass-Trough

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Видео Карта
    От kopepsi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 02-07-12, 09:21
  2. Въпрос за видео карта и ТВ
    От beretta92sd във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-11, 19:57
  3. Въпрос за видео карта
    От stefan_sv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 14-09-11, 11:51
  4. Въпрос за видео карта и DDR2/DDR3
    От DEYDOD във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-07, 20:44
  5. Въпрос - Видео Карта?
    От taipan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 08-02-07, 16:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе