Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 101

Luxeon Speakers - качество?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #16

    Luxeon Speakers - качество?

    Определено не са истински но и на Лоджитеха не са истински , щото едно аверче има колони 1,20м на0,6м и колоните му са само 50вата обаче се хващам на бас че въпреки сумарната им мощност от само 100В са по мощни от твоите 400В .

    Надявам се да не се обиждаш това е само за протокола .



    Иначе Лоджитеха наистина къртят ама не са 5.1 и струват двойно което е по-важното .

    Поздрави Георги

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #17

    Luxeon Speakers - качество?

    Тези ватове са истински, но както добре знаете, че усещането за мощ идва с големината на диаметъра на високоговорителите, все пак те са тези които изтласкват въздуха. Обикновнно 100W са достатъчно мощни за да озвучат цял апартамент [8D], но ако са с малък диаметър К.П.Д.-то ще е мноооого ниско...т.е няма да успеете да подразните комшите.. които иначе обичат да слушат чалга в 2 часа през ноща... Точно това ми направи впечатление когато гледах Luxeon LogicFox T5.1 и Luxeon LogicFox J5.1. Разлика в диаметъра В.Г. на сателитните колонки няма..въпреки, че едните са 10 а другите 15W. Изводът е, че при 15W-ите на максимална сила..ще чувате "по-силно" пръщенето... Тези съждения са особено вярни при басовете...

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #18

    Luxeon Speakers - качество?

    Jore , shte ti kaja pich az imam dek PANASONIC USILVATEL PANASONIC DVD PLAYER PANASONIC i 2x100 kolonki kum tiah ne sum gi meril kolko sa visoki , ama sa mi malko pod krusta... az sum 183sm... da kajeme che imam nisuk centur na tejestta.. ama kakto i da e , ne sa malki... obache MISHKITE mi sviriat po-silno... ili taka mi se iska da e shtoto sum dal 140$ za tiah )) a otnosno 4.1 i 5.1 i 6.1 za mene sushtestvuvat samo tri chetri neshta nad moeto... Klipsch ProMedia 5.1 THX , Creative Megaworks THX 6.1 Speaker RT , Logitech Z-680 5.1 Speaker 450Watt THX... tva e , kato ne zabraviame che temata e PC SOUND....... za durgo ne govorime , az sum kazal v edno drugo postche za BOSEto deto si go vzeh , i za na sestra mi JBLkite..... NO temata e PC SOUND.... shtoto imam i oriatelche deto imashe resturantche tuka... i samo kolonkite mu struvat 6000$ 4 na broi.... pak JBLche....

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #19

    Luxeon Speakers - качество?

    Епа явно наистина са яки -не съм ги чувал нито притежавал за което съжелявам [V] .

    Обаче за едно може да си сигурен в бг определено не са 140$ ,а 250 [] .

    []

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #20

    Luxeon Speakers - качество?

    Zygot, znam brat v BG se pecheli na broika ne na obort... inache sa stabilni koloni... ako iskash shte razresha na bashta mi da pishe , toi jivee na dolnia etaj na kushtata v protivopolojnia krai , no opredeleno IMA mnenie po vuprosa za moshnostta.. ne e kato da ne gi e chuval )

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #21

    Luxeon Speakers - качество?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> ne e kato da ne gi e chuval )



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    докато спи [:D]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #22

    Luxeon Speakers - качество?

    "Драмата" като чели ще приключи.. поне за мен... поръчах си Luxeon LogicFox W5.1.. дано да не съжалявам :-)

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #23

    Luxeon Speakers - качество?

    Perlsite, чакаме да чуем от теб, как са колоните, на каква цена си ги взел и въобще цялостно инфо[:D]. Аде и със здраве да си ги ползваш!!!

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #24

    Luxeon Speakers - качество?

    аз само да добавя по темата за реалните ватове че съм виждал с очите си в братска Америка как система БОСЕ с пет колонки големи 30 на 30 санта и събуфер озвучава магазин с размерите на Метро и то го озвучава много добре. Така че има някакви нови технологии които са наистина страшни и не зависи толкова от размера.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #25

    Luxeon Speakers - качество?

    Искрено се надявам да си прав :-) [:-)]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #26

    Luxeon Speakers - качество?

    Мен също живо ме интересува колко излиза това удоволствие като крайна цена... и аз съм се ориентирал към конкретния модел.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #27

    Luxeon Speakers - качество?

    Много станахме чакащите отзиви [:D][:D][:D]



    >

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #28

    Luxeon Speakers - качество?

    Хе-хе...ще изчакате още малко, защото наистина се получават с "поръчка", тъй като взимат малко бройки, а се изчерпват много бързо. Може да се каже, че съм късметлия в това отношение, тъй като се очаква след няколко дена да ги получат (24-25). След това два дена "загрявка".. както знаете първите 50-100 часа не трябва нови колони да се "избушват" на мах, а трябва да се ползват с умерена сила, след което няма проблеми. Тъй, че най-рано отзиви от мен очаквайте в понеделник (28). Иначе LogicFox W5.1 ще ми излезнат около $120 (крайна цена). Но мисля, че могат да се намерят за около $110-$115.

    До колкото знам, в кутията с колоните, се доставят и 3 преходника стерео->2 моно, тъй като входа на колоните е аналогов и има 6 моно входа. Единстеното ми притеснение е дали проблема който ми го натякват непрекъснато за Creative Live!/Audigy/Audigy2 ще се окаже верен, а именно, че има проблем със пускането на субуфер-а и центъра, тъй като при тези карти цифрофият изход и субуфер/център(и заден център за Audigy) са споделени и се изисква 4 pole жак, който обаче го няма в кутията... Да се надяваме, че всичко ще тръгне отраз без много проблеми, търсене на кабели, жакове и т.н.. и тогава ще постна още детайли по-въпроса за качеството. Мисля, че в крайна сметка ще си струва търпението :-)

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #29

    Luxeon Speakers - качество?

    Съвет и то много ценен : купи си преходници(3) - 2чинча към един стерео изход .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #30

    Luxeon Speakers - качество?

    Ново двайсет :| Няма ли в кутията въпросните преходници.. не, че са от най-трудно намиращите се... но това не ми харесва като идея...да ги няма?!

    Btw Zygot колко са дълги кабелите за 5-те колони и субуфера... да не тръгна и това да купувам?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. digital input 5.1 speakers
    От hardcore във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-04, 14:50
  2. Bratia THX e standarta za PC speakers!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 28
    Последно: 20-04-03, 13:03
  3. Speakers?
    От SEAL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-02, 23:14
  4. Help za speakers
    От Fireman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-01, 16:01
  5. Audio speakers
    От Lamia във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 27-02-01, 08:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе