Резултати от 1 до 13 от общо 13

Driver за стара видео карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #1

    Driver за стара видео карта

    HMC

    Някои срещал ли е такава видео карта или по-точно има ли дривери за нея?Ще бъда много благодарен навсеки който мойе да помогне.

    Между другото видеото е много старо и е на ISA слот и дори немога да разбера производителя й.Единственото което видях да пише на нея е

    HMC

    HM86304q

    9345B D3AT5

    Благодаря на всеки който може да помогне с нещо.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #2

    Driver за стара видео карта

    Chip = Hualon Microelectronics Corp.

    Chip = HM86304Q

    FCCID=I7USVGA-86304



    http://www.hmc.com.tw/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #3

    Driver за стара видео карта


  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #4

    Driver за стара видео карта

    alexbg67 направо ми спаси живота

    BIG Tx[:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #5

    Driver за стара видео карта

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">alexbg67 направо ми спаси живота

    BIG Tx[:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Cyrix</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [][][] google rulez, man... google.com rulez... [8D][8D][8D] +5min search... [][][]

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #6

    Driver за стара видео карта

    Kakто и да е изтеглих тия драйвери инсталирах ги и пак същото, не мога да пусна пове4е от 16 цвята и 640*480??????????????

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #7

    Driver за стара видео карта

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kakто и да е изтеглих тия драйвери инсталирах ги и пак същото, не мога да пусна пове4е от 16 цвята и 640*480??????????????



    <div align="right">оргинално мнение на Cyrix</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [][][] Mahai tazi antika, che mi se doreva, kato znam, che niakoi polzva oshte takiva... [][][]

    A s Radeona ot signaturata ti??? Ne ti li e osnoven adapter??? Ili antikata e za priatel? Zemi opishi cialata configuracia, moje niakoi da dade akul... ?... [8)]

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #8

    Driver за стара видео карта

    тва видео е за втория ми комп.Ина4е другия ми компютър ми се струва като F1 сравнение с тая антика ина4е антиката е следната:

    4*8 MB EDO ram

    133MHz pentiumS

    Jamicon KM-T5-V rev3.0

    1.2Gb HDD WD

    и три видео карти на ИСА слот от които не мога да поткарам нито една на пове4е от 16 цвята и 640*480/те са Trident9000i ,Trident9000B и вапросната HMC/

    HMCто го подкарах на 640*480 на 256 цвята оба4е с някакви отвратителни дривери за Вин3.11 и полойението е траги4но

    и ме питаше за какво ми е този комп ами за да разкарам баща ми от моя щото като седне и се забравя ама няма как при положение 4е на другия и билот не варви

    аиде който се сеща нещо да пише

    ПС защо тия дана нямат АГП да му покажа на тая кошница как стоят нещата днес с Радеона

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Driver за стара видео карта

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kakто и да е изтеглих тия драйвери инсталирах ги и пак същото, не мога да пусна пове4е от 16 цвята и 640*480??????????????



    <div align="right">оргинално мнение на Cyrix</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Nqma da mojesh, zashtoto kartata e s 512k pamet i towa sa i wyzmojnostite. Ne se mychi poweche, rezultata shte e syshtiq.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #10

    Driver за стара видео карта

    защо тогава в сайта от който изтеглих дриверите хората казват 4е са пуснали даже и 16Битов цвят????

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Driver за стара видео карта

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">защо тогава в сайта от който изтеглих дриверите хората казват 4е са пуснали даже и 16Битов цвят????



    <div align="right">оргинално мнение на Cyrix</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Da moje, no pod DOS!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #12

    Driver за стара видео карта

    Ба4кал под вси4ки винове освен ХП/Не 4е виждам тв видео по ХП/

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #13

    Driver за стара видео карта

    В4ера си вжех един рендитион 2200 PCI и вече няма проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Видео карта, стара ли е?
    От lian във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 65
    Последно: 12-11-12, 23:03
  2. Помощ за стара видео карта
    От oska във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 02-10-12, 23:12
  3. драйвър за стара видео карта
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-05, 12:59
  4. driver for intel extreme видео карта за лаптоп
    От niggaz_nature във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-07-05, 12:10
  5. Пак мойта стара звукова карта ??? :)
    От neutralizer във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 01-01-05, 19:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе