Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблеми с звука

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #1

    Проблеми с звука

    Значи проблема ми е следния! Имам дъно GA-7N400-L1 но немога да му включа 6-те канала звук. Значи в сериата са общо 5 дъна това е най опростеното, за другите е обяснено как се включват, а изходите са Line Out, Line In,и Mic In, а за моето дъно има един хфърчащ лист от който нищо немога да схвана. А за тонколоните,включил съм един усилвател, тонколоните на компютъра и телевизора. Може ли за това да не ги засича, и за това да не мога да включа 6-те канала?

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Проблеми с звука

    Не става ясно дали си задал да ти е 6-канален звука от настройките към драйвера. Там указваш как ще ползваш изходите. Ако да, кажи кое къде си включил

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #3

    Проблеми с звука

    Значи в опътването на другите дъна се влиза в дадена програма от там се избират колко колони и какви ефекти, а за моето се влиза в волуме контрол и там чрез две отмеки превкючваш Line In и Mic In в изходи (да ама не).

    В контрол панела \ звуци аудиоустроиства съм избрал 5+1 не че неги минах всичките. А за буксите разменял съм ги всичките и нищо.

    Немога да разбера защо така, а иначе дъното си е шест канално.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #4

    Проблеми с звука

    Намерих проблема! Тъпите гигабаитци неса сложили добри драивери на CD-то, или поне аз неможах да ги намеря!

    Дръпнах един от Gigabyte.ru и всичко си доиде на мястото.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблеми със звука
    От kasparovski във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 14-12-08, 17:58
  2. проблеми със звука
    От ttyy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-07, 00:54
  3. Half Life 2 и проблеми със звука
    От LordOfEvil във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-04, 15:33
  4. Проблеми със звука...
    От BerkStock във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 08-10-04, 15:54
  5. Отговори: 2
    Последно: 28-10-02, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе