Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #16

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Да, с тези драйвери аз разлика в звука не усетих, но в игрите звука почна да гъгне в някои ситуации, поне на Midnight Club 2 и на BF1942.

    Май ще връщам старите драйвери. Пък и пак не ми тръгнаха EAX 3 ефектите (ех мечти).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #17

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Ами не знам на моя Рейвън , всичко е ОК , но може би защщото е оригинален .. а ЕАХ 4.0 е една от основните характеристики на мойта карта.. а играта върви уникално... не знам , аз ниамам проблеми нито с ЕАХ нито с забиване.... а патча ми е пратен от съпорта на майла... защото като се регистрирах имаше такава опция!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #18

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Съжалявам за жторият пост , на Creative Audigy 2 ZS имаш опция да пуснеш на всяка колона стерео сигнал.. и звучи доста добре......

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #19

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">BobyTT - EAX 4.0 не е ли засега на хартия? Доколкото знам CREATIVE се канят да пуснат драйвери за AUDIGY серията с поддръжка на ЕАХ 4.0, но това не е факт.А може и да греша ????



    <div align="right">оргинално мнение на lightmaster</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">







    Lightmaster виж какво пише в линка и , по някаква случайност на кутията ми го пише също , а и като си отворя менюто също го има ЕАХ4.0 ...... значи май го има....

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #20

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    1.Kak да разбера имам ли поддръжак на ЕАХ 4.0

    2.Има ли линк за този пач за RS, ако не и не е голям като обем можеш ли да ми го пратиш на мейла?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #21

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    За Криейтив саунд карти и по-конкретно за слушане на музика има само 1 драйвери и те не са оригинални. Малко по-бъгави са (зависи от гледната точка), но аз не бих върнал оригиналните.



    Проверете на www.kxproject.com за какво става дума.



    Не играя но ми се струва че въпросниет драйвери може и да не са твърде подходящи. Но иназа А2 тези драйвери са върха ..най-малкото заради native поддържката на 24/96 а и предния изход от ац97 става I2C (става само на А2). Разлика от земята до небето.



    Пробвайте. Нищо не губите.



    Все пак драйверите са абсолютно безплатни. А както и обещават ще си останат такива.



    Със здраве.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #22

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    lightmaster 16MB са без предишните пачове триябва да имаш от 1.0 до 1.41 инсталирани

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #23

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS


  11. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #24

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Цитат от горния линк:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">As we found out, EAX4.0 support is expected in the next drivers release. As for the EAX4.0 games, Creative's officials can't say anything in public, but assure that there are several hits in development. For more details on EAX3.0 and EAX4.0 see the Modern Audio Technologies in Games. According to the information that we have, the EAX4.0 will be supported in Jedi Knight II with a special patch. However the existing developers' beta drivers supporting EAX 4.0 can't be correctly installed on Audigy2 ZS, but also on Audigy2. There's also no final EAX4.0 SDK available as well, only the beta. The EAX Unified 4.0 isn't included in beta SDK 4.0 (Unified drivers are required to emulate EAX4 effects on older cards like Live!). From the developer's side EAX4.0 is initialized with new IDs, but all EAX1/2/3 are also present in the SDK. The bundled TR:AoD supports EAX of some unknown version, as the game couldn't detect it without the Unified driver. Then the game recognized and enabled EAX 3.0. I must say that the EAX support isn't indicative in this game. Besides, the sound doesn't play any important role in it at all. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Все пак правилно съм разбрал че ЕАХ4.0 още не е излязъл.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #25

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS


  13. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #26

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    хехе т'ва INTERNETa e променливо нещо.

    BobyTT-няма да спорим повече, ама като е писаната темата е нямало поддръжка []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #27

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Абе момчета чета аз тука някви Audigy ES продават що за чудо е това? Никъде няма информация за него/ Някой да се е сдобивал с него?

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #28

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Аз Митко , но не съм в БГ ... иначе картата с подходящи колони , няма конкуренция!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #29

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Aбе и аз не съм в БГ. От информацията, която намерих, се оказа най-нормално Audigy 1, но без Fire Wire. Както и да е поръчах си го онлайн а и цената му не е никак зле - 43.60 Евро. В БГ ми искаха почти 40 Евро за LIVE.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #30

    Sound Blaster® Audigy® 2 ZS

    Митко нещо се бъркаш видя ли линка по-горе? прочети го . нещо се бъркаш..... цената иначе е 90 кинта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sound Blaster - до 100лв.
    От nforced във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 16-03-12, 23:09
  2. Отговори: 8
    Последно: 15-01-12, 16:41
  3. Sound Blaster:СЪВЕТ
    От Battle.ONE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-01-05, 15:57
  4. Sound Blaster Audigy 2 OEM
    От Crusader във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 16-02-03, 10:42
  5. Sound Blaster Creative128?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-03, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе