Резултати от 1 до 13 от общо 13

Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    37
    #1

    Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Препоръчайте ми пералня за около 500-600 лева моля. От София съм. Важно е пералнята да е с неръждаем казан (inox).
    Мерси.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #2

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Аз си купих пералня SAMSUNG за 499 лв. от техномаркет Европа- 1000 оборота, компютърно управление, отложен старт, автоматично регулиране на водата, капацитет 6 кг. и още куп екстри. Моята жена е страшно доволна и мисля, че за парите си заслужава. Казана не го знам какъв е, но вярвам, че ше издържи дълго. Предната пералня издържа 15 год. и още си върви.

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    В техномаркет има промоция сега на Korting за 449лв мисля, че беше 1000 оборота е.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #4

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    gorenje wa 984 - има я в метро за около 520 лева;900 оборота механичен програматор който дори и да се завърти в посока обратна на час.стрелка превърта а не се чупи,плавно регулиране на обороти и температура и казан от INOX.има и 1100 оборотен модел в" зора" - wa 1184.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    gorenje по принцип са с казани от неръждаема стомана. Почти всики останали марки са с пластмасови казани.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #6

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    ами аз тези които ги препоръчах са от предпоследната серия.новата серия не че няма модели с неръждаем казан но се намират по-трудно а и са с електронни програматори което много не ме кефи

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    37
    #7

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Мерси за препоръките. Взех си Miele втора употреба, много съм доволен Всичко е изработено от най-качествени материали, неръждаем казан, настройки на температура, обороти, аквастоп и т.н. Само дето тежи поне 105 кг. Иначе на 1500 оборота пералнята не мръдва, супер стабилна.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #8

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Кьортинг доколкото знам е марката на Горение, произвеждана за немския пазар. Поправете ме ако греша, мисля, че са същата поточна линия.. Аз имам такава от около година - 6 литра, за оборотите не съм сигурен, май бяха над 1000 при центрофугиране и съм много доволен, сериозно регулиране на температури, режими, гладенета, негладенета, дори и режим "ръчно пране" и за копринени и други нежни материи, сушенета и всичко, с изключение на това, че на почти всички режими включва в края и доста бързо въртене, в следствие на което имам притеснения да пера в нея например възглавници или неща, които намокрени се свиват силно и натежават. В крайна сметка не съм убеден, че оборотите са толкова решаващи за качеството на пералнята, сухи дрехи така и не излизат.
    Трябва да видя точния модел, че сега говоря наизуст. Тогава беше между 6 и 700 лв, сега
    е дае по - евтина.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    1
    #9

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Здравейте,
    Страшно се радвам, че попаднах на този форум. Вчера цял ден обикалям по магазините и по интернет за да намеря нещо , което да ми хареса.
    Спрях се на модел на Gorenje WA 62101.
    Някой има ли впечатления? Коя е най добрата цена, на която бих могъл да я намеря?
    Благодаря Ви и със здраве да си ползвате пералните! Весела коледа и успешна нова година на всички!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #10

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    в техномаркет трябва да е най евтина.добра е!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    14
    #11

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    Здравейте,
    Преди два дни си купихме пералня Gorenje WA 62101 от Техномаркет.След като 3 дни рових из нета за мнения относно този модел и марка, последната вечер не можах да спя от вълнение...
    Оказа се че тази пералня изведнъж свърши във всиките магазини на Техномаркет или ако имаше бройки те бяха запазени, ама с косвени връзки успях да намеря и така ...
    Вчера я монтирахме и ПРАХМЕ!
    Пуснах я на 1000 оборота на програма 60 градуса за памук с допълнително изплакване. Времетраенето е 120 мин.
    Мога да кажа, че:
    1. прането беше изпрано отлично.
    2. много безшумна
    Имам един ? обаче : като набра скорост за центрофугата ми се струва, че "щяхме да излетим със самолет" Малко шумна ми се стори и се тресеше доста. Мажът ми я нивелира, ама ...
    А това което на мене ми липсва е функцията "отложен старт". Последната я има при модела 63102 /?/ама тя е на 1200 оборота и със 120 лв по скъпа....
    За сега това е от мене ..пак ще пиша за последващи впечатления...
    За сега я препоръчвам.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    15
    #12

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    и аз имам горенйе 800 оборота супер е !!!


  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    Re: Препоръчайте ми пералня за 500-600 лв.

    каквато и да е от последните 5-6 г ще изкара не повече от 4-5 г .Вече вс е еднодневки.
    Препоръки - да не се суши на висока температура -изпича се семерингата.Смениш ли я веднъж започват мъките на 1-2 години смяна поради факта , че новите са боклуци и съвсем не иЗдържат на температура. Същото е и положението с лагерите. колкото повече електроника има толкова по-зле. Капризна и се скапва от нашата безупречна ел.мрежа и липса на токови удари.
    За отложен старт има часвоници в "Практикер" по около 20 лв , ако се повреди - в коша , но програматора не става за коша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте TV
    От vaskop във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-11, 20:22
  2. препоръчайте пералня ведно със сушилня?
    От tottenham във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 10-05-08, 16:48
  3. Препоръчайте ми DVD с USB за до 100 лв.
    От neum във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-07, 21:36
  4. Отговори: 4
    Последно: 11-06-07, 21:42
  5. Препоръчайте
    От bestman във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 05-12-04, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе