Резултати от 1 до 10 от общо 10

Газова готварска печка.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    62
    #1

    Газова готварска печка.

    Родителите ми решиха да се газифицират и остана само въпроса каква готварска печка да се вземе. Доста съм бос по тази тема, нямам си на идея дали е препорачително да е изцяло газова, или да има поне 1-2 електрически котлона. Също като марки е пълна мистерия, освем известните бяла техника. Ще се отделят към 400-500лв. Другото нещо което ми е чудно, е, че тръбата за газта която идва от разпределителят, който е на терасата, до печката(4м) излиза 200лв някъде. Каква е тази тръба какво е това чудо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #2

    Re: Газова готварска печка.

    Да не си от Пазарджик?
    Ние имаме газова печка, Indesit от 3 години. Единствената ми забележка е, че е от много тънка ламарина. Иначе котлони или фурна на ток не са ти необходими по никакъв повод ако си газифициран. Или поне ние със Зоя не намерихме поне една разумна причина. И котлоните и фурната си имат защита от угасване на пламъка, която е механична и дори да нямаш ток тя си работи. Котлоните отгоре си имат пиезо запалка, но могат да се палят и с обикновен кибрит в случай на нужда. Да, има електрически грил за пиле или запичане отгоре, макар почти да не го ползваме. Самата фурна пече отвсякъде и без забележки. На какви ли не глупости съм се наслушал - че не можели да изпичат отвсякъде, че манджите миришели на газ, чуеш ли....

    Разбира се, трябва да предвидиш много добра аспирация, понеже при горенето си метанът отделя въглероден двуокис и мнооого вода. :-)

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    62
    #3

    Re: Газова готварска печка.

    От Монтана съм . Просто там няма магазин в който да се предлагат газови печки. А аз в София нямам време да ходя и да гледам насам натам. Затова питам, направо да ходим и да копуваме ако ни хареса и евентуално да се предпазим от някои дървета

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #4

    Re: Газова готварска печка.

    Ако кажеш, ще разровя да намеря точно модела. Пак ти казвам - доволни сме.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #5

    Отговор: Газова готварска печка.

    Ако може повече мнения за газова печка моля?

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #6

    Отговор: Re: Газова готварска печка.

    Цитат Първоначално публикувано от Pesho13 Виж публикацията
    От Монтана съм . Просто там няма магазин в който да се предлагат газови печки. А аз в София нямам време да ходя и да гледам насам натам. Затова питам, направо да ходим и да копуваме ако ни хареса и евентуално да се предпазим от някои дървета
    Е как да няма готварски печки на газ. Преди няколко месеца обикалях за печка.

    В Зора ми направи впечатление, че има много комбинирани печки ток/газ на известни марки.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #7

    Отговор: Газова готварска печка.

    2006-та в Монтана може да е нямало.Виж откога е мнението.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #8

    Отговор: Газова готварска печка.

    По мое търсене , печки изцяло със газови котлони и газова фурна намерих в Емаг - някакви марки, които не съм чувала Готварски печки Захранване нагревателни зони Газ » Захранване за фурна Газ Най-продавани - eMAG.bg , някой има ли наблюдение и отзиви ?
    Какво ще кажете за това Горение Газова печка Gorenje G51101IW0, 4 нагревателни зони, 55 Л, Клас A, Бяла - eMAG.bg
    Благодаря
    Този пост е редактиран от avenger; 29-09-16 в 17:07.

  11. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #9

    Отговор: Газова готварска печка.

    Според мен не е много добре да е изцяло газова, особено ако децата ще я използват, е малко опасно.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #10

    Re: Отговор: Газова готварска печка.

    Въпросната газова печка има ли функция "грил"?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. газова готварска печка AMIGO
    От savo67 във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-11, 08:29
  2. Готварска газова печка Amigo 5504
    От lakarimas във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 20-04-09, 15:49
  3. Отговори: 36
    Последно: 11-11-08, 08:47
  4. Готварска печка до 400лв
    От skyman във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-06, 00:14
  5. Мнение за избор на газова готварска печка?
    От g_velev във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-10-06, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе