Резултати от 1 до 8 от общо 8

газова готварска печка AMIGO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #1

    газова готварска печка AMIGO

    моля за мнението ви за тази печка , изглежда много добре на супер цена 360-370лв.
    модела е 5503 , 5504 ако не се лъжа разликата е ,че едната има 1 ел.котлон,и на двете фурните са на газ с горен газов нагревател,ако някой има такава печка моля да сподели....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #2

    Re:газова готварска печка AMIGO

    Цитат Първоначално публикувано от savo67
    моля за мнението ви за тази печка , изглежда много добре на супер цена 360-370лв.
    модела е 5503 , 5504 ако не се лъжа разликата е ,че едната има 1 ел.котлон,и на двете фурните са на газ с горен газов нагревател,ако някой има такава печка моля да сподели....
    Виж Горение

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #3

    Re:газова готварска печка AMIGO

    благодаря за предложението,но gorenie отпада в този ценови клас бих взел indezit (8 години ползвам моята) правена е в italia,а не като сегашните в polish. amigoto ме заинтригува защото е доста по евтина а не изглежда зле. интересно ми е дали пече добре и на какво ниво са горелките защото ще се ползва на природен газ.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #4

    Re:газова готварска печка AMIGO

    С п
    Цитат Първоначално публикувано от savo67
    благодаря за предложението,но gorenie отпада в този ценови клас бих взел indezit (8 години ползвам моята) правена е в italia,а не като сегашните в polish. amigoto ме заинтригува защото е доста по евтина а не изглежда зле. интересно ми е дали пече добре и на какво ниво са горелките защото ще се ползва на природен газ.
    С природен газ шега не бива, Индензит не е фактор в бранша. А Амиго въобще! Горение, Мора, Терим... Сигурност надежност, това е! Както при газовите котли Вайлнат, Висман, ДеДитрих, Имергаз... Както при арматурата Тартарини, Ханиуел и т.н.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    54
    #5

    Re:газова готварска печка AMIGO

    Цитат Първоначално публикувано от pipe82
    С пС природен газ шега не бива, Индензит не е фактор в бранша. А Амиго въобще! Горение, Мора, Терим... Сигурност надежност, това е! Както при газовите котли Вайлнат, Висман, ДеДитрих, Имергаз... Както при арматурата Тартарини, Ханиуел и т.н.
    Мора от няколко години е собственост на Горенйе и по принцип им е долния сегмент. Терим се продаваха добре при строителлния бум преди 3-4 години, но в момента ги няма никакви.
    Що се отнася до Индезит, не бих казал, че не са фактор за Бг, при положение, че най-продаваната изцяло газова печка е Indesit K3G21S, а най-продаваната въобще печка в България е K3N55S, която е 2 котлона газ и 2 ел.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    75
    #6

    Re:газова готварска печка AMIGO

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolay7
    Мора от няколко години е собственост на Горенйе и по принцип им е долния сегмент. Терим се продаваха добре при строителлния бум преди 3-4 години, но в момента ги няма никакви.
    Що се отнася до Индезит, не бих казал, че не са фактор за Бг, при положение, че най-продаваната изцяло газова печка е Indesit K3G21S, а най-продаваната въобще печка в България е K3N55S, която е 2 котлона газ и 2 ел.
    Това, че са най-продаваните модели на Индензит не значи, че са най-хубави и надежни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    54
    #7

    Re:газова готварска печка AMIGO

    Какво значи надеждни?
    Аз не съм чул да е избухнала печка, а газова печка по принцип е възможно най-простия уред.
    Даже в белите страни не им слагат прекъсвачи на газта, защото в самите им кухни има вградени централни такива.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #8

    Re:газова готварска печка AMIGO

    никой не ми отговори за amigoto,заради това си купих- INDESIT K-6G21S W за 700лв. ,изцяло на газ. весели празници на всички! [img][/img]http://www.technomarket.bg/files/ART..._thumb_600.jpg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Газова готварска печка.
    От Pesho13 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 17-08-16, 15:29
  2. Готварска газова печка Amigo 5504
    От lakarimas във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 20-04-09, 14:49
  3. Избор на готварска печка
    От precious във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 22-02-09, 15:23
  4. Отговори: 36
    Последно: 11-11-08, 07:47
  5. Мнение за избор на газова готварска печка?
    От g_velev във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-10-06, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе