Резултати от 1 до 5 от общо 5

Съдомиялни MIELЕ/Siemens/Bosch/AEG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #1

    Съдомиялни MIELЕ/Siemens/Bosch/AEG

    Здравейте

    Искам да си купя свястна миялна за вграждане и както подразбрах марките са MIELE, Siemens, Bosch, AEG? Някой има ли идея кой друг освен MIELE център Москов продава MIELE? Нямат сайт, телефона им не може да бъде избран "по технически причини", а не ми се утрепват 2 часа в центъра да се завлека до шоу рума им.

    Не държа да си купя най-скъпото, но искам нещо, което е качествено и в този смисъл всякакви препоръки са добре дошли. В технополис/техномаркет общо взето има 2-3 модела миялни, които ми изглеждат читави, но искам да видя повече неща преди да реша. Предварително благодаря на отзовалите се.

    P.S. Забравих да спомена - става дума за машина за 12 комплекта, 60см ширина, за вграждане - т.е. да може отпред да се сложи вратичка на шкаф (да няма дръжки, копчета и дисплеи отпред по вратата на миялната.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #2

    Re: Съдомиялни MIELE

    Значи днес в крайна сметка успях да се свържа с център Москов, но нещо цените на Miele ми се струват по-високи от разумното, а нещата, които бях избрал в интернет се оказаха доста над 2500, което ми ги изключи от списъка
    За момента май клоня да взема едно AEG F 86080 VI - има ги в техномаркета и в технополис (май). Струва ми се добро като параметри/цена.

    Някакви отзиви/мнения?

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #3

    Re: Съдомиялни MIELE

    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=7652

    Това изглежда добре

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #4

    Re: Съдомиялни MIELE

    Да. Ще го разгледам. И като пари е в същата категория като AEG-то.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #5

    Re: Съдомиялни MIELE

    Всъщност накрая ми писна да чета и днес купих http://siemens.expo2000.bg/do.php?pa...1&ids=4&idp=16. Надявам се да съм направил добър избор.

    P.S. Забравих да спомена - в шоурума на expo2000 няма обичайната навалица, характерна за хипермаркетите. Консултантите разбират за какво говорят (или поне аз останах с такова впечатление), може би защото имат продукти на 2, а не на 20 фирми и въобще ми беше приятно да си оставя парите там. Моя съвет е ако някой търси домакински уреди на Siemens или Bosch да се отбие във въпросния шоурум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съдомиялни - проблеми, сервиз, начини за разрешаване
    От Lupus във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 139
    Последно: 07-04-24, 16:49
  2. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  3. AEG vs Bosch
    От pip00 във форум Бяла техника
    Отговори: 16
    Последно: 20-12-14, 19:13
  4. Отговори: 0
    Последно: 04-09-14, 13:01
  5. Пералня втора употреба Bosch, Miele, Siemens откъде ?
    От Jorka във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 05-06-07, 16:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе