Резултати от 1 до 3 от общо 3

Готварска печка CROWN -мнения!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    46
    #1

    Готварска печка CROWN -мнения!

    Здравейте,налага ми се да купувам готварска печка.В Зора има промоция на Crown с керамичен плот 449лв.Турско производство.Или някое Беко?
    В техномаркет има румънско Зануси на цена 520.Какво е Вашето мнение?Повече от 500-550 лв не ми се дават.
    Работя в тел.сервиз и не робувам на марка(какви ли не работи съм видял,както и развалени апарати от всякакви знайни и незнайни марки,не изкарали и месец работа)
    Може би всичко е до късмет!
    Благодаря и приятна вечер!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Готварска печка CROWN -мнения!

    Аз пък сега си търся фурна за вграждане и много марки са напрактика са Беко(турско). Даже и турски БОШ видях. Вземай си Бекото(Crown-a). По принцип в една печка няма какво да се повреди освен, ако няма електроника. Разбира се винаги може да се случи да изгори някой нагревател. За да ти служи по-дълго винаги върти превключватела на фурната при изключени нагреватели(завъртян термостата на студено).
    Само дето на страницата на зора невиждал толкова ветина печка. На промоция е някаква за 529 кинта. Тази която си си харесал може да я няма в наличност.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    46
    #3

    Re:Готварска печка CROWN -мнения!

    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...d=8361&hotels=

    ей това е!
    Още не съм решил на 100%.До сега имах индензит,на 15-16 години,и вчера така изтреска че жената подскочи.Отворих го,ключа на фурната е доста почернял(там има и откачен кабел,който може би е давал на късо),има и два катлона които са на път да се разпаднат,има и две-три дупки на долната ламарина към реотана.Та още се чудя дали да я ремонтирам или ........!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Газова готварска печка.
    От Pesho13 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 17-08-16, 15:29
  2. Отговори: 8
    Последно: 27-07-11, 13:09
  3. Готварска печка - 2-ра ръка
    От Dana във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-02-08, 14:20
  4. Готварска печка Zanussi
    От jimmy във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-07, 20:16
  5. Готварска печка до 400лв
    От skyman във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 10-12-06, 23:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе