Резултати от 1 до 9 от общо 9

Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pas
    pas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    138
    #1

    Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Здравейте на всички участнци във форума!Предстои да си купим готварска печка и за това бих ви помолил за някой друг съвет. Желанието ни е първо като цена да е около 350-450 лв., може и по-малко да е на газ и ток , а фурната да е на ток и да има големината (обема) на "Раховеца", ако е с вентилатор мисля,че е по-добре, и мисля,че трябва да е клас А. Общо взето това са изискванията , но не знам на каква марка , то е ясно от цената,че няма да е някоя по-така, да се спрем.И изобщо за тази цена,кое е по-добро?Благодаря ви за евентуалните отговори!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:съвет за избор на готварска печка

    Diplomat ти е печката, не че няма /дребни/ забележки.

  4. pas
    pas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    138
    #3

    Re:съвет за избор на готварска печка

    Какво ви е мнението за готварските печки на Вeko- с 2 газови и 2 ел. котлона и вентилаторна фурна?Мисля,че цената беше около 420 лв.Фурната е 1900 w с вентилатора 1800 w.

  5. pas
    pas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    138
    #4

    Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Здравейте!Искам някой ,който притежава или е запознат с този модел на Веко - комбинирани котлони газ/ток да си каже мнението що за печки са?Изборът ми се свежда до тази печка първо като цена и защото единствено на Веко видях в магазина газовите котлони да са от лявата страна , а това е от съществено значение за мястото,където ще стои печката.Благодаря ви за вашите мнения и препоръки!

  6. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #5

    Re:готварска печка беко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Аз бих я взел без да се замислям.Може би защото съм фен на тази марка.Естественно сигурно има хора,които няма да се съгласят с мен,но всеки сам решава как да харчи парите си.

  7. pas
    pas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    138
    #6

    Re:Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    здравейте тъй като пуснах тема се чувствам длъжен и да дам информация за евентуалния резултат.и така преди месец я купихме въпросната печка, хора запознати с тези техники ми казаха че не е най добрия избор ,но пък за евентуална пддръжка ще е мн. по-евтино ,а се спрях на нея защото тя бе единствения модел с леви газови котлони. за сега печката е супер и си работи перфектно ветилатора на фурната почти не се чува трябва да знаеш че работи за да го чуеш . един колега който има волтел казва че фурната бръмчи по-силно от абсорбатора. така че за марката и парите които струва за сега съм доволен.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    44
    #7

    Re:Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Е..х ти и сравнението между два турски боклука!

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Може и така да е , но работят и се продават по-добре от родното ни производство , сглобявано с китайски части !

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #9

    Re:Готварска печка Веко" cs" или "ce" 53010 s вашите мнения

    Цитат Първоначално публикувано от diamobg
    Е..х ти и сравнението между два турски боклука!
    А ти да не си зайчето-некрофил?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 5
    Последно: 06-06-12, 22:32
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе