Резултати от 1 до 3 от общо 3

Готварска печка със стъклокерамичен плот

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #1

    Готварска печка със стъклокерамичен плот

    Здравейте! Бих искал да помоля за помощ при избора на готварска печка. Изискванията ни са да е със стъклокерамичен плот, да има LCD- дисплей, програматор и таймер. Нямям претенции относно марката. Благодаря за помощта.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #2

    Re:Готварска печка със стъклокерамичен плот


  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3

    Re:Готварска печка със стъклокерамичен плот

    Цитат Първоначално публикувано от bagdatis91
    Здравейте! Бих искал да помоля за помощ при избора на готварска печка. Изискванията ни са да е със стъклокерамичен плот, да има LCD- дисплей, програматор и таймер. Нямям претенции относно марката. Благодаря за помощта.
    какъв да е размера на фурната?За колко пари? Аз имам беко със стъклокерамичен плот и дисплей и електронен програматор(само за фурната, без котлоните), с който мога да задавам кога да включи и кога да изключи, н а какъв режим да е фурната и на колко градуса? Утре ще видя точния модел и ще редактирам(посоча) в същия пост.Взех я на поносима цена 550 лева и засега съм много доволен,Мои познати видяха от мен и също си взеха 2 печки от същия модел.Фурната е среден размер.Купих я от технополис, може още да я предлагат. Колебаех се между нея и АЕГ, но не видях никакви преимущества на АЕГ-а, а и беко-то от общо 4 котлона имаше два котлона с разширяващи се полета(едно в друго)-едното във формата на концентрични кръгове голям и малък, а другото във формата н а елипса в единият край на която има малък кръг.Елипсата е за продълговати съдове-тави, гювеч, йенски купи с капак и други с такав а с елипсовидна форма.АЕГ-а имаше само разширяващ се котлон с концентрични кръгове и цената му бе 350 лева повече.
    Досега прекара 7-8 токови удара и няма проблем нито с платки нито какъвто и да ед руг проблем

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Стъклокерамичен плот Fagor
    От vladun във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-13, 10:21
  2. Готварска печка ALNO с керамичен плот-неизключват 3 от 4 котлона
    От naskom във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 01-07-11, 16:05
  3. Почистване на стъклокерамичен плот.
    От curizo във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 19-05-09, 09:06
  4. Отговори: 16
    Последно: 14-12-07, 15:46
  5. Готварска печка с керамичен плот ?
    От bmw84 във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 18-03-07, 10:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе