Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #1

    Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Продават уреди с транспортни дефекти, намират се много качествени марки с понамалени цени. Някой ползвал ли ги е, как им е сервиза, коректни ли са? Моля ви пишете, че трябва да купувам много уреди, а парите...

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    коректни са, стоките са наред, дефектите са имагинерни в 90% от случаите
    за сервиза не знам, защото сме купували само свестни марки (ariston, hoover... )

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Мнението ми е, че цените им са мноооооого високи затова което предлагат. Имам съмнение, че не всичко в тези магазини е ново.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #4

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Оф. кофти. а дали си изпълняват гаранцията? Как да рабера дали са нови избраните уреди или са втора употреба? Някой чувал ли е нещо за тях.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Добре де какво си си харесал/а и колко струва в този магазин. Може да може да се купи подобен електроуред на сходна цена без никакви дефекти.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #6

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Отделно ако отидеш в Техномаркет или Технополис искай да говориш с управителя на съответния магазин, че ще купуваш повече уреди, 100% ще ти направят намаление. Лично това е проверено от мен в Технополис (предполагам и в Техномаркет е така) и получих доста по-голяма отстъпка от 5%, която дават за добър ден и пазаруване в интернет! Не забравяй, че в момента клиентът е цар, не само при недвижимите имоти!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #7

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Харесах си на AEG една пералня, стар модел май от серията Lavamat за 550 лв. и фурна за вграждане на SMEG, модел FP800A за 680 лв. Как ви се струва

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    За фурна с пиролиза цената е добра.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #9

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Извинявам се, че пиша офтопик, но толкова грубо и неграмотно написано мнение, дори и да е вярно мисля няма място тук. Ако авторът му наистина иска да предизвика вниманието на четящите, нека се постарае да го направи грамотно. Това тук е подигравка с нас и с българския език!

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #10

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Почистих темата от спам.
    Rockwell , прав си.

  13. ogo
    ogo е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #11

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Вчера ми доставиха сушилнята AEG за която платих 1000 лв. (в технополис 1800 лв).
    Специално отидох до магазина на Технохит в София. Огледах сушилнята и наистина изглеждаше като нова. "Транспортните" дефекти бяха незначителни. Стори ми се много странно толкова скъп уред, с няколко почти невидими драскотини, да е намален почти наполовина. Специално попитах продавачката дали не е рециклиран. Естествено отрече. Аз бях склонен да повярвам, защото моделът е от миналата година и ми се стори нелогично някой да изхвърли.
    За съжаление не се оказах прав.
    Като доставиха сушилнята ми направи впечатление, че беше без кашон. Хайде ясно, че с транспортен дефект, но не значи без опаковка. Питам къде са книжките и аксесоарите? Викат ми вътре в барабана. Отварям и какво да видя едно ксерокопирано копие на български защипано с телбод. Добре как сега транспортния дефект е повлиял на липсата на документите и аксесоарите към сушилнята?!?!?!?? Отварям казанчето за водата ... конденз. Дотук само косвени улики.
    Цялата работа лъсна като отворих филтъра (достъпа е малко труден до него и не се сетих да го направя в магазина), беше буквално задръстен с всякакви боклуци, които се отделят при сушенето и смърдеше на препарат, та не се трае.
    Та така момичета и момчета - безплатното сиренце е само в капана за глупави сиви мишки.
    Това с нарушения "търговския вид" е мноооого забавно. Предполагам, че си имат някой младеж, който само с това се занимава - да причинява "транспортни дефекти".
    Единственото, на което се надявам сега е, какъвто и дефект да е имал уреда, да са го отстранили качествено, защото ако се окаже дефектен ще им го стоваря през витрината обратно в магазина.

    И още по темата:
    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=418563.0

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    120
    #12

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Пазарувал съм от Технохит. Нещата, които съм купил са пералня, кафемашина и съдомиална. При моите покупки си личеше, че не са ползвани. Водата в пералнята и аз е имах и ми беше разяснено, че е от тестовете. Аз имам съмнения, че освен неща с транспортни дефекти, продават и стока която е била за тестове по разни магазини. За справка след като закупих през януари пералня от тях се наложи да е отваряме, поради съмнения за заминал амортисьор. Е вътре по кабелите и по различните компоненти нали има разни етикети. На тях имаше надписи за производство между 3-6 месеца по рано. Иначе и при мен нямаше кашони и разни аксесоари освен маркуч. В пералнята си намерих и няколко мехурчета от стиропор, което ме кара да си мисля, че ако тази пералня е била ползвана, то поне тези отломки от стиропор щяха да са заминали. Не вярвам някой във фирмата да лющи стружки във всеки барабан.

  16. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #13

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    pippo,тестовете на пералните се правят в завода производител а не по магазините.Голям е шанса и нова да си закупиш опакована и пак да има вода вътре.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    170
    #14

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Аз минах от там, когато си търсех уреди за вкъщи - прекалено високи цени. Може би има смисъл за много скъпи уреди... Мен също ме усъмниха тези "транспортни дефекти". Подозирам, че това са върнати уреди по една или друга причина от клиенти...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    120
    #15

    Re:Някой има ли мнение за магазин ТЕХНОХИТ

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    pippo,тестовете на пералните се правят в завода производител а не по магазините.Голям е шанса и нова да си закупиш опакована и пак да има вода вътре.
    Съгласен съм, аз машините които купувах ги оглеждах предварително. Външният им вид предполагаше, че не са ползвани. С такова впечатление останах и се надявам да не греша.
    Да те се тестват в завода, но според продавача ги тестват и тук като ги получат. Те даже изрично ми казаха, че трябва те да ми доставят пералнята, да не се опитвам да е карам с личен автомобил легнала, тъй като останалата вода може да направи проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 27-09-17, 18:35
  2. Бойлери "ALPA" - някой има ли мнение за тях?
    От svetlik във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 15-09-16, 01:13
  3. General Electric AIR Z17 IN NH - някой има ли мнение за този климатик?
    От Didats във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-09, 22:27
  4. Има ли някой мнение за тези ноутбуци?
    От hihimor във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 20:18
  5. Отговори: 6
    Последно: 18-01-06, 13:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе