Резултати от 1 до 9 от общо 9

Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    19
    #1

    Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Здравейте,
    във форума открих много полезни теми и дискусии свързани с уредите за вграждане, но ми се иска да ви попитам конкретно за моделите, които съм си харесала.
    Предвид това,че все още готвя на стария безотказен Раховец, съм много затруднена в избора. Желанието ми е да съчетая максимално функционалност, качество и възможно по-ниска цена.
    Предварително благодаря на отзовалите се
    Вчера набелязах тези модели:
    Фурни:
    ELECTROLUX EOB 53102 X
    ELECTROLUX EOB 64100 K
    AEG B3191-5-M
    AEG B4101-5-M
    Абсорбатор:
    TEKA TL1-62IX
    TURBOAIR BRERA GRX/LUX/F/60
    Плот:
    GORENJE ECT 350 C
    ELECTROLUX EHS-60180P на промоция заедно с фурна ELECTROLUX EOB-32100X на пакетна цена 999 лв.
    Все още се двуумя дали котлоните да са 2 или 4...
    Приемам и други предложения!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #2

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    E,xubavo e 4ovek da si podmeni uredite<no tova e baq skapa investiciq i trqbva da se podxodi dosta umno!Po vazmojnost izbirai edna marka,i kotlona na Gorene 6te gree kakto tozi na AEG primerno,taka 4e mislq 4e nai vajnoto e nivoto na izrabotka,te firmata!Az li4no bix se doveril na BOSH ili Siemens,no sa dosta skapi!Posle sa GORENJE,i nakraq mnogobroinite italianski proizvoditeli....Tuk ne slagam MIELE,za6toto ako do sega si bil s Raxovec,nadali 6te moge da si pozvoli6 takava inveswticiq!I 2 kotlona sa napalno dostata4ni,4e koga 6te kakrqt 4 tendjeri ednovremeno na oganq!?....Izvinqvam se za latinicata,no neka moderatoriterazberat,4e ima xora koito pi6at ot 4ujbina,a tuk klaviaturite sa bez kirilica!!Uspex!

    Превод: Е,хубаво е човек да си подмени уредите,но това е бая скъпа инвестиция и трябва да се подходи доста умно!По възможност избирай 1 марка и котлона на Горение ще грее като този на АЕГ примерно,така че мисля,че най-важното е нивото на изработка т.е.фирмата.Аз лично бих се доверил на Бош или Сименс,но са доста скъпи!После са Горение и накрая многобройните италиански производители...Тук не слагам Миеле,защото ако досега си била с Раховец надали ще можеш да си позволиш такава инвестиция!И 2 котлона са напълно достатъчни,че кога ще къкрят 4 тенджери едновременно на огъня!?Успех!

    Mod. edit avenger Точно щях да те скастря,че писането на кирилица е задължително и видях,че нямаш такава.Извинен си.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    19
    #3

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Забравих да спомена и съдомиялна. За нея нямам никаква идея каква марка да бъде, само държа да е от малките.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    В момента има в Метро на промоция Фурна + плот сензорен Мидеа. Фурнтата е с механично управление, което пък значи, че няма какво да и се повреди. Само трябва да спазваш условието да превключваш програмите докато термостата е на нула( по точно изключен). Това важи за всички печки. Удължава се живота на превключвателя. Аз има фурна мидеа с електронно управление, но не съм я ползвал и немога да кажа колко качествена ще излезе, по точно електрниката колко качестявена ще излеза.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    19
    #5

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    А какво е мнението ви за ВЕКО?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Мението ми е, че неискам да стимулирам турската икономика. Цените им въобще не са никси, че да ги купуваме.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #7

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Привет колега vista_bs! Това е фурната, която бях загледал преди няколко кодини, когато правихме кухнята. http://www.volta.bg/index.php?page=i...7&itemID=15687 За мое съжаление обаче, цената и тогава беше 1150лв.което ме накара да се въздържа и си взех едно горене. Описанието което е дадено е съвсем кратко, затова ще добавя някои неща: 9прог. за печене включително конвекция; гранит емайл; каталитичен самопочистващ се заден панел, подвижни горни нагревателни елементи за лесен достъп при почистване, изцяло стъклена вътрешна част на вратата, с възможност за демонтиране на стъклото, заключване на управлението, програмиране времето за работа. Произведена в Германия. Единствената особеност, е че е изпълнена в алуминий, който е леко по-светъл от класическия инокс, но пък не остават никакви следи от пръсти. Предлага се и в инокс но е по скъпа. Успех! п.с. Какво имаш в предвид съдомиялната да е от малките? Стандартна за вгр.но с ширина 45см. или компактна за монтаж на плота.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    19
    #8

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Да,не уточних за съдомиялната - иска ми се да е 45 см за пълно вграждане. Beko, Zanussi...и аз не знам

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #9

    Re:Помогнете ми при избора на уреди за вграждане

    Виж тази: http://bosch.expo2000.bg/uredi-za-do...mashini&pid=14 Немска зглобка е. Аз лично ползвам 33А13, която е същата, но без 35 градусовата програма. По добър вариант от Беко и Зануси, стига да не ти надхвърля бюджета разбира се.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете за избора 50''-55''
    От chefos във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 06-01-15, 08:49
  2. Отговори: 10
    Последно: 17-08-11, 12:16
  3. Помогнете ми в избора на ТV!!!
    От sosobg275 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-10-10, 12:12
  4. Уреди за вграждане? Дайте съвет
    От diakata във форум Бяла техника
    Отговори: 17
    Последно: 18-02-10, 16:11
  5. Уреди за вграждане - помогнете да избера
    От nassko във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 13-12-05, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе