Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Уреди за вграждане? Дайте съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    15
    #1

    Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Здравейте, предстои ми закупуване на уреди за кухнята, която ще се прави "дай Боже" след две годишен ремонт.
    Пералня купих преди три месеца и влезе в банята, която разширихме и за таз цел. Ще се взимат плот, фурна, миялна и абсорб.,хладилник/стария/
    Дилемата е Жената иска AEG на мен ми харесват, но от известно време се загледах по новите модели на БЕКО и няма много голяма разлика, дори фурните са по-широки.
    Плотът: вариант1. AEG 66331K-MN в теномаркет 699лв. заради бутоните с пъзгчи. Смятам, че са по удобни.
    Варант2. Electrolux: EHS 60210P -569лв. Не можах да открия БЕКО с таимер, който е задължителен според мен.
    фурна: вариант1.AEG B-4401-4-M -679лв. или няква в този клас. вариант2.от днес Gorenje BO7310BX 669лв. в технополис 60литра, а аег са 50.
    вариант3 БЕКО OIE22300 от 319 до 490лв. 65литра Имаси всичко необходимо според мен. А цената е много атрактивна.
    Миялна вариант1.AEG F-65411 VI 800лв. тябва ми 45см.
    вариант2. БЕКО DIS 5830- 630.лв. едно към едно с AEGа.
    Бихте ли ми дали мнение и съвет за горните уреди, благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #2

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Мога да ти кажа за миялната на BEKO, че е много сполучлив модел. Копирали са безсрамно и се получил удачен вариант на добра цена.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Аз имам AEG 66331K-MN в нас. Плота е добър, но малко безсмислено са направили 14 нива на загряване според мен. Загряването е на пълна мощност през интервали от време в зависимост от нивото.

    AEG B-4401-5-M фурната също е добра, но е аналогова. Докато при плота можеш да настроиш да се изключва на някакво време, фурната само ще ти писка, че времето е свършило. Недостатъци не съм и забелязъл.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    32
    #4

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Здравейте! Някой има ли мнение за тази фурна: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039734, всяка информацийка за нея ще ми е от полза! Благодаря!

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #5

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Това ли е бюджета в който искаш да се побереш, или имаш възможност да отделиш още малко. И какъв е водещия ти критерий за избора-визия, качество, параметри.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    32
    #6

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Ами да това е бюджета в който искам да се побера,защото ми се налага да си купя и други домакински уреди и ще ми дойде доста голямо нагорнище! Критерия ми на избор на 1 място са параметрите,след това качеството и на последно място визията(ако може поне да е с пуш-пул бутони)! Тази Мидеа,мога да я взема за 280 лева(чисто нова),какво ще кажеш според теб заслужава ли си тези пари?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #7

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    За тия пари няма какво да и се чудиш. Иначе има моделчета на горене по 350-380лв

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    32
    #8

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Да не се чудя,но се чудих,и днес като се обадих ми казаха,че всички бройки са свършили(доста се ядосах на себе си),сега ще погледна моделчетата на Горение(350-380лв),а през другата седмица ми се очертава пътуване до Австрия там ще погледна нещо втора употреба!

    Благодаря за вниманието,diterh!

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Аз също съм хвърлил око на фурма Мидеа. Тази която си дал май е стар модел. В Техномарктеа има други два модела, като по-евтиният се оказа, че е по-нов. Самоче си мисля, че реалната цена на тази фурна е с поне 100лв надолу. Евтините модели на Горене нямат конвекция, да работят само на кръгъл нагревател и вентилатор. Мидеата има печене само с топъл въздух. Горене със същите параметри идва по-скъпо. Все пак пиши какво си намерил и ако знаеш от къде може да се купи по-евтино Мидеата.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #10

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Напротив имат В7400Е-цена 350-370лв

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    32
    #11

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Здравейте,днес се завърнах от Австрия и си взех 2 фурни за вграждане с плотове,едната е Зануси с пуш-пул бутони,но единият го няма( ако някой има идея от къде да си намеря бутон,моля да ми помогне),а другата е Електролукс! Сега остава да ги занеса на майстор за да ги погледне дали всичко им е наред! Моделите на фурните са: Зануси zok 91 px, и Електролукс eon 398 x!
    Julian,тази Мидеа я намерих в магазин Контраст 90,но тогава е била в промоция!

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Цитат Първоначално публикувано от diterh
    Напротив имат В7400Е-цена 350-370лв
    Този модел е стар и трудно може да се намери. Няма и часовник. В техномаркте е 400лв., но го нямат и няма да го имат.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #13

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Eстествено, че е по стар модел. Затова и цената е такава. Новата е 7500, като разликата е само в пуш-пул управлението. Ако все пак те интересува виж тук http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=5026 Часовника е по скоро декоративен елемент, тъй-като обикновенно функциите за програмиране не се ползват. Между другото може да се намери и на по ниска цена от тази.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    127
    #14

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Някакво мнение за промоцията на техномаркета http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053218 777лв с плота! По принцип съм резервиран към марката Самсунг и промоции като цяло,но цената е примамлива! Още една фурничка на която съм хвълил око http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027668 която би ми спестила място ,че съм силно ограничен от към такова.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #15

    Re:Уреди за вграждане? Дайте съвет

    Не намерих в нета някъде да се коментира марката LINO, конкретно за аспираторите. Имат вид на по-висок клас аспиратори и то на добри цени, но сякаш не са търсени в БГ.
    Дайте мнание, ако има някой такова. Колебая се между този:
    http://technohit.bg/?p=4318 от Технохит и този:

    http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=41&pid=480 от Лекс Груп на Лино
    Благодаря на включилите се!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 17-08-11, 13:16
  2. Съвет за покупка на ел. уреди
    От opel fan във форум Друга битова техника
    Отговори: 25
    Последно: 05-07-10, 01:16
  3. Помогнете ми при избора на уреди за вграждане
    От vista_bs във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-10, 00:16
  4. съвет за вграждане на sub.
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-02-07, 19:38
  5. Уреди за вграждане - помогнете да избера
    От nassko във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 13-12-05, 23:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе