Резултати от 1 до 7 от общо 7

избор на сушилна машина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    9
    #1

    избор на сушилна машина

    Здравейте,
    След като четох и търсих в Google и доста във форума, най-накрая реших да ви задам въпрос относно избор на сушилна машина.
    Накратко: Бих предпочел кондензационен тип, тъй като вероятно ще бъде разположена на остъклена тераса.
    Въпросите ми са дали е подходящо да е именно в такава остъклена тераса, заради температурните разлики през зимния сезон.
    В резултат на работата на машината, отделя ли се влага или пара (независимо, че кондензът се "складира" в специален съд).
    Със сигурност имате повече опит и знания, затова ви моля за отговор, а също така дали моделите на Индезит са добри и дали нямат характерни дефекти.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #2

    Re:избор на сушилна машина

    Влагата се отделя в контейнера или заминава по дренаж в канала(ако има такъв). Машината излъчва топлина която на терасата ще губиш, но пък на хладно машината ще работи по ефективно заради по добрите условия за работа на кондензора. Трябва да се осигури място за свободно движение на въздуха около уреда и да не се допуска излизащия горещ въздух да попада във входа за студения. Самата машина не вибрира и може да се постави върху шкаф.
    Не знам как са сушилните на Индезит, но след проблеми с пералнята ми от тази марка я отбягвам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    9
    #3

    Re:избор на сушилна машина

    Благодаря за информацията, моля за препоръка за марка и модел за кондензационен тип сушилна машина на стойност около 700 лева. След като Индезит не са препоръчителни, какво да избера?
    Предполагам, че AEG, Миеле и Бош са добри марки, но те са значително над бюджета ми (цените са 1000-1800, при бюджет 700).
    Видях и по-компактни модели на Беко, но тази марка никога не съм ползвал (почти всички уреди са ми Индезит), дали е наистина лошо турско качество?
    Моля за съдействие, защото няма как да сушим дрешките на детето

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    1
    #4

    Re:избор на сушилна машина

    А аз ще използвам темата да си задам моят глупав въпрос
    Има ли кондензационни сушилни за вграждане?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:избор на сушилна машина

    Избягвай тип комбо :пералня и сушилня . Защо : След продължителна работа 3г семерингата се изпича и теква./нищо , че е силиконова/.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #6

    Re:избор на сушилна машина

    Ето една не лоша алтернатива на италианските производители http://www.techno-mix.com/SUSHILNI-M...E-D-63325.html Леко ти надхвърля бюджета, но ако е преодолимо, е доста добро съотношение цена-качество. Описанието от линка е доста подробно. Единствено ще добавя, че е с автоматичен принцип на работа, т.е. не се налага да пресмяташ времето необходимо за изсушаване. Могат да се сушат всякакви материи включително и вълна. Успех!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    9
    #7

    Re:избор на сушилна машина

    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор На Добра Кафе Машина С Капсули
    От strashnia123 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-14, 22:55
  2. Избор на кафе машина автомат
    От yavorvm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 12
    Последно: 04-02-14, 12:50
  3. Избор на кафе машина автомат около 2000 лв.
    От apenevm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-13, 22:23
  4. Избор на кафе машина
    От freelander във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 47
    Последно: 23-06-10, 14:09
  5. Ремък за сушилна машина
    От dionisi във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-10, 01:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе