Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    3
    #1

    Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Здравейте, предстои ми закупуване на домакинска техника за обзавеждането на един апартамен, но съм на голям кръстопът - на коя марка да се спра. Дали всички или повечето уреди да са от един и същ производител или да са различни за всеки уред? Хладилникът трябва да е Side-By-Side и бях се ориентирал към Либхер, но като чета какво пише тук във форума за марката, вече не съм убеден. Какво ви е мнението за AEG или BOSH? За пералня, съдомиялна и сушилня съм се ориентирал към AEG или BOSH. Мога да се пробвам и с Miele, но не съм сигурен дали си струва да плащам двойна или тройна цена за уред с подобни характеристики. Има ли някоя марка която се е доказала в годините за плот и фурна за вграждане и аспиратор ?
    Предварително благодаря на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #2

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    ....Преди малко,написах нещо в раздела за перални!Погледни го,ще ти е от полза мисля!....Вече над 7 години живея навън и ми е позната ситуацията в Средна Европа....Към каквото и да се насочиш,обаче,не забравяй,че с левчета за кремвирши не може да ядеш Смядовска луканка най образно казано!Успех!!.....

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Няма вече марки ,при които цялата гама да е на ниво /за съжаление / - по-скоро търси добри модели от различни производители.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеж

    При последното обзавеждане избрах 11 уреда от 7 марки. Така че гледайте качествата на конкретния модел, а не некво лого.

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #5

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    ..Въпрос на различно виждане!....11 уреда от 7 марки!?..ОК Касапе,ама ако нещо се скапе 7 различни сервиза ли ще обикаляш!?..Това едно,още има и доза естетика в това кухнята ти примерно да е Бош,Беко или Аристон....Слагам имената съвсем произволно....Да ,ако климатиците ти са Кериър,няма как и фурната да е такава,просто щото нямат фурни тия юнаци,но виж аудио визуалната техника,кухненското обурудване....абе хубаво е да са от една марка..То затова и дизайнерите правят цели серии,да се вързват нещата!.......Иначе все по малко ще е актуален въпроса кое къде е събирано,просто света вече е толкова глобализиран.....За добро или лошо!?...Незнам,бъдещето ще покаже!!!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    А никак не е приятно цялата ти кухня-дизайнерска серия да се озове в сервиза.Много пъти съм казвал ,че една фирма не може да е водещ производител при всички продукти.Вземи Самсунг например от копирни през компютри до аудио видео ,климатична и чак в кухнята плотове,фурни хладилници няма нужда Доста нови социални контакти ще завърже собственика докато обикаля сервизите им.Подчертавам ,че въпреки ,че е една марка сервиза не е един за всички уреди.Така,че те очаква пак същото разкарване.Най голяма грешка правят клиентите закупувайки всичко една марка визираики естетическия вид-част от уредите изобщо не оправдават очакванията им.Може да са една марка ,но ако са Миеле примерно.За другите няма смисъл.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #7

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    ....Ок,пак казвам-въпрос на виждане!Естествено,високия клас предполага по малко кахъри,...Миле,Сименс,Бош!...И нека правим разлика между дизайнерски серии и уреди от една марка с еднаква визия!Въщност за дизайнерски серии,на първо четене на ум ми идват само уредите на Горене-има едни Ира-Ото или наобратно,Ото-Ира..абе нещо такова...и една серия с някакво арабско име на дизайнера......Не съм чул и видял дизайнерски серии на Сименс!.....И може би най добре е човек да си огледа колко му е дебел портфейла,това първо и чак после да избира...А дали ще е една марка или различни но най високия клас...това определено диктуват старшинките в къщи!....Но и да имаш 500лв за пералня примерно,и да тръгнеш да търсиш съвети кое е най добро,това,меко казано е повече от наивно!Както и вярата на тия дето са накупили всичко различно,че са накупили най доброто!.....Пазара е толкова претрупан,че е абсурд да се ориентираш!И като добавиш и "компетентните" мнения на маса разбирачи из форумите,ей я обърквацията е пълна!Няма да забравя как преди време някой разпалено твърдеше как Миле си правели хладилниците в Радиново!?....Ама беше толкова убедително ,сякаш...аха-аха той да е завивал болтчетата!Да се чудиш ,да се смееш ли да плачеш ли!?...Ами да отвори официалния сайт на Миле и да види къде им са заводите!!!..ама ,не би!!Абе ,както и да го сучим,всичко е въпрос на пари и късмет!Ето например тия Аристон,Бога ми,в БГ имам един бойлер,сигурно вече прави 15-17 години...не е мръднал!!Какво е това,отлична марка или ...просто...късмет!Явно късмет!Е,не като този на Диляна Грозданова и Любо Пъпката,ама все пак си е късмет!...Тъй де!.. ....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    15
    #8

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Част от хладилниците Миле се произвеждат в завода на Либхер край с.Радиново , контрола на качеството в Либхер България е жестоко. И тази година след одита на Миле поръчките ги спечели отново Либхер.Изводите са за Вас.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #9

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Цитат Първоначално публикувано от GAD!
    Част от хладилниците Миле се произвеждат в завода на Либхер край с.Радиново ,
    А един мармот, опакова шоколада в Своге...

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    89
    #10

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    горение

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #11

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Аз през 2001г, като правих кухнята, влязох в един магазин и взех всичко на Горения. Хем ми направиха 20% отстъпка на общата цена, хем 5г. гаранция. Досега всичко си работи, гаранция не съм ползвал и си мисля че това си е най добия вариант.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #12

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    ....Абе в кой магазин се продават тия хладилници дето Миле правел в Радиново!?.....Не знам какъв им е контрола,ама тука хората дето купуват Либхер,първо питат дали е правен в Ракуско/Австрия на словашки /или Булхарско?!.....И след като разберат,че е български ,доста от тях се отдръпват и насочват към други марки-Баукнехт или АЕГ!......Бил съм свидетел,затова го и споделям!....

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    18
    #13

    Re:Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Хладилниците на Миле (или поне част от тях) наистина се произвеждат в завода на Либхер до с.Радиново.Казвам го като човек,който е обикалял въпросният завод вътре 3 пъти в 3 различни години И СЪМ ГО ВИДЯЛ С ОЧИТЕ СИ!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #14

    Отговор: Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Потвърждавам за Miele, наистина Либхер(видяно от мен) имат производство на техни хладилници, но те са за износ..! А за заводите, който не е влизал и не е ходил нека да не говори!

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #15

    Отговор: Каква марка техника да избера за обзавеждане на апартамент?

    Аз съм се спрял на Бош или Сименс. Доста мои приятели работят по веригите и техните съвети са за тези две марки. Много съм се замислил за този модел фурна BOSCH HBG 43 S 460 E , има си всичко. Много са ми говорили за прослувутият гранитен емаил, който бил доста по издръжлив от другите.

    - - - Обновено - - -

    Аз съм се спрял на Бош или Сименс. Доста мои приятели работят по веригите и техните съвети са за тези две марки. Много съм се замислил за този модел фурна http://www.tehnomix.bg/bosch-hbg-43-s-460-e , има си всичко. Много са ми говорили за прослувутият гранитен емаил, който бил доста по издръжлив от другите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Каква марка е автомобилът ви ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 15
    Последно: 11-07-12, 06:34
  2. Отговори: 1
    Последно: 26-10-09, 16:55
  3. С каква марка мобилен телефон сте?
    От Zetle във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 19-05-07, 15:11
  4. Каква марка GSM предпочитате
    От MIDNIGHT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 02-03-06, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе