Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By shogo

моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    11
    #1

    моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

    трябва да избера фурна за вграждане и се колебая между горение ,хотпоинт-аристон и уърпул но не мога да да се спра на никоя засега.
    WHIRLPOOL AKZM-652 IX :: Фурни за вграждане :: Фурни за вграждане :: Уреди за вграждане :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    GORENJE BO 8630 AX
    ARISTON FK 1039 E.20 X/HA
    моля ако някой има мнение или притежава някой от моделите нека да напише мнение.
    за горение конкретно ми казаха че след 2 рата година се продънвали отдолу ама незнам и по скъпите модели ли са така.
    а за другите така и неможах да разбера нещо.
    по принцип съм се спрял на уърпула но нямам си на идея дали са читави иначе уж са ново поколение фурни -поне според тяхния каталог и уж са произведени в италия .
    а като изделие и външен вид по ми допада горение но лично аз ремонтирах наскоро две фурни от по-евтините им модели и двете на дъната бяха с дупки та се страхувам с тази марка.
    за хотпоинта един ми казва че са чудесни друг бягаи от тях и изобщо........попадаш в омагьосания кръг в света на битовата техника.
    ако някой може да ми помогне с мнение нека пише предварително благодаря на всички.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #2

    Отговор: моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

    Какво, ще кажеш за това - Bosch HBA24U250 (HBA-24U250, HBA 24 U 250)

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3

    Отговор: моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

    Важните неща при избора на фурна за вграждане са две: да има вентилатор за принудително охлаждане на въздушната междина между фурната и кухненските плоскости; да може да управлява котлоните (ключовете няма да са отгоре, на плота). Другите неща са компромисни.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    105
    #4

    Отговор: моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

    Какво значение има къде са ключовете, ако са на плота е много по-удобно според мен. Още повече, че вече всички са сензорни и не заемат място.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #5

    Re: Отговор: моля помогнете с мнение за фурна за вграждане

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Важните неща при избора на фурна за вграждане са две: да има вентилатор за принудително охлаждане на въздушната междина между фурната и кухненските плоскости; да може да управлява котлоните (ключовете няма да са отгоре, на плота). Другите неща са компромисни.
    Това с ключовете е пълна глупост. Моята фурна е качена горе. Котлоните на тавана ли да си ги сложа? Фурна на нивото на плота е в пъти по удобна :-)
    tony34al одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 03:17
  2. Фурна за вграждане с пиролиза
    От PBG във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 14:24
  3. Фурна за вграждане - въпрос ?
    От DEF във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 19-01-08, 23:51
  4. фурна и плот за вграждане
    От hran във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-06, 08:16
  5. Съвет за фурна за вграждане
    От Boromir във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 09:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе