Резултати от 1 до 4 от общо 4

Газов проточен бойлер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    16
    #1

    Газов проточен бойлер

    Здравейте, моля ако някой има опит с газови проточни бойлери да даде съвет кое от наличното на пазара си струва да се купи. Като гледам избора е между Бош и Фагор. Аристон идват малко по-скъпи. Интересувам се за бойлер на пропан-бутан

    Съвети за електрически бойлер не ми давайте. Поради определени причини не мога да сложа обемен бойлер, а за трифазен ток за проточен ел. бойлер няма смисъл да говорим.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Отговор: Газов проточен бойлер

    Не са ми познати моделите на марките които си споменал, аз от години ползвам Дипломат Куйнтра, който реално е испански и нямам никакви забележки към работата му.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    16
    #3

    Отговор: Газов проточен бойлер

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Не са ми познати моделите на марките които си споменал, аз от години ползвам Дипломат Куйнтра, който реално е испански и нямам никакви забележки към работата му.
    Благодаря за отговора. Дипломатчетата съм ги зървал, но в сайта на Дипломат не фигурират и явно вече не се произвеждат.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Отговор: Газов проточен бойлер

    Сега погледнах и видях, че марката Куйнтра си е наистина испанска и за нашият пазар просто са брандирани като Дипломат, но явно не ги внасят вече. Из испанските сайтове за газови уреди Фагор ги няма като производител, вероятно всички излизат от един завод в Испания но с различен бранд. Ако аз трябва да избирам бих избирал между Бош и Фагор, но ако цената на Бош-а е много по-висока не виждам защо да не заложа отново на испанският.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Газов проточен бойлер
    От svkap във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-15, 23:04
  2. Проточен газов котел
    От Mitsev във форум Отопление
    Отговори: 13
    Последно: 27-09-14, 09:22
  3. Отговори: 17
    Последно: 17-03-13, 15:19
  4. Газов проточен бойлер "Diplomat cointra" - проблем
    От taralion във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 12-10-10, 11:43
  5. Отговори: 0
    Последно: 28-09-09, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе