Резултати от 1 до 5 от общо 5

След смяна на помпата,пералнята замириса отвратително

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #1

    След смяна на помпата,пералнята замириса отвратително

    Здравейте,преди 2 дни пералнята (Фагор на 20 години)ми се повреди и след като дойде техник се оказа, че помпата е изгоряла и той я смени.Проблемът се оправи,но се появи друг-още докато сменяше помпата и източваше останалата вода,пералнята замириса много на лошо.На въпроса "защо мирише така"?,отговора беше "идея си нямам".След като техника си тръгна,пуснах най-дългата програма без дрехи на 70 градуса с прах за пране и след това,вместо да се оправи, миризмата се засили,замириса чак цялото перално помещение.Просто не знам какво се случва...спомням си ,че преди 2 години пак изгоря помпата и тогава аз си я смених сам и пак се получи същият проблем...тогава си помислих,че нещо аз съм сгрешил,но явно не...пералнята тогава миришеше сигурно в продължение на 5,6 месеца...миризмата е отвратителна,на мърша,все едно,че някаква клапа се е отворила и миризмата от канализацията директно влиза в стаята...просто ужасно...сега не ми се чака толкова...много моля,ако някой има идея какво се случва,да даде идея какво да правя...
    Този пост е редактиран от avenger; 08-09-16 в 13:15.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2

    Отговор: След смяна на помпата,пералнята замириса отвратително

    Проверете дали маркуча за обратна вода от пералнята е закачен на скоба в горната част на пералнята, така че да се получи "U-коляно". Ако не е- наистина има вероятност да ви вкарва миризми от канализацията.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #3

    Отговор: След смяна на помпата,пералнята замириса отвратително

    Пуска се тази програма само че вместо прах се сипва една бутилка хубав оцет.Това става защото пералнята е пускана на нискотемпературно пране.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Проверете дали маркуча за обратна вода от пералнята е закачен на скоба в горната част на пералнята, така че да се получи "U-коляно". Ако не е- наистина има вероятност да ви вкарва миризми от канализацията.
    Маркуча е наред,извадих го от канализационната тръба-абсолютно нищо не мирише...махнах капака на пералнята отзад,всичко си е наред,нищо не мирише...само отпред,от барабана вони на смрад

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #5

    Отговор: След смяна на помпата,пералнята замириса отвратително

    Малко е елементарно, но пък нищо няма да ви струва - ако има филтър го извадете и почистете. Огледайте около него да няма натрупана мръсотия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем след смяна на РОМ (Lenovo S820)
    От valbg1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 19-11-14, 22:42
  2. ASUS F5Z проблеми след смяна на памет
    От glowndark във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 25-09-12, 09:07
  3. След смяна на панел * ЛСД*
    От паро във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 25-12-11, 20:46
  4. Проблем след смяна на видеокарта
    От radi84bg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 17-11-11, 12:59
  5. Отговори: 3
    Последно: 12-12-09, 03:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе