Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By bisval
  • 2 Post By cheeseus
  • 1 Post By morandis

Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #1

    Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Здравейте,

    Тази съдомиялна – Privileg PDSI Edition 50 – ми привлече вниманието и ме интересува някой има ли преки впечатления, ако не от конкретния модел, то поне от марката. Научих, че е марка за немския пазар, която през 2010 е купена от Whirpool и на която сега производството е (май) в Полша.

    Този конкретен модел изглежда има всички екстри. Четейки описанието, не виждам характеристика, която да не е впечатляваща, поне за незапознат със съдомиялните като мен.

    Продава се ето тук: Съдомиялни за вграждане / privileg / PDSI Edition 50 ПРОМОЦИЯ / Нови уреди с транспортни дефекти / Магазини за бяла техника в град Варна и Бургас

    Всъщност миналата седмица я поръчах тази конкретна съдомиялна, но от друг продавач. Пристигна (без преглед), платих я, качихме я в апартамента и се оказа, че са ме излъгали и че не е с транспортен дефект, а си е втора употреба, и я върнах. Писах за случката в съответния форум "Черен списък". Чудя се дали това не е "знак свише" да не поръчвам този модел?
    Този пост е редактиран от cheeseus; 08-07-17 в 13:09.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #2

    Отговор: Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Проблемът на тези магазини,е че продават -уреди втора употреба и заблуждават БГ потребител,че са с транспортни дефекти.
    Писал съм за това в други теми!

    Иначе,за марката Привилег -качествена.
    Този пост е редактиран от Viking72; 09-07-17 в 15:37.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #3

    Отговор: Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Те не са и втора употреба повечето - хората на запад си ги изхвърлят - дори и работещи , наште ги прибират , каквото може ремонтират и айде по магазините.
    Viking72 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #4

    Отговор: Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Нали се купува да се използва, а не за подарък, красота или демонстрация на престиж. В такъв случай какво от това, че имало утайки - чак толкова пък да се държи на външния вид да е като чисто нова, да блести и т.н. Важното е да върши работа икономично, безпроблемно технически и да има няколко месечна гаранция.

    Конкретно този модел ми излиза само из тези бг варненски/бургаски магазини II употреба - явно е една и съща бройка - тази която сте поръчали и върнали, иначе наистина излиза в германски сайт - може и да е добър модел, изработен от по-качествени материали, сравнение с редовните, к се продават тук.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #5

    Отговор: Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Нали се купува да се използва, а не за подарък, красота или демонстрация на престиж. В такъв случай какво от това, че имало утайки - чак толкова пък да се държи на външния вид да е като чисто нова, да блести и т.н. Важното е да върши работа икономично, безпроблемно технически и да има няколко месечна гаранция.
    Категорично не споделям Вашето мнение. Когато един търговец заявява, че стоката му е нова – или пък втора употреба, или с еди-какви-си параметри – всичко трябва да отговаря на фактите. Ако на Вас не Ви е проблем търговец да Ви излъже, то за мен това е огромен проблем. Освен това използваните съдомиялни се продават на доста по-различни цени от новите с транспортен дефект.

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Конкретно този модел ми излиза само из тези бг варненски/бургаски магазини II употреба - явно е една и съща бройка - тази която сте поръчали и върнали, иначе наистина излиза в германски сайт - може и да е добър модел, изработен от по-качествени материали, сравнение с редовните, к се продават тук.
    Мисля, че не са една и съща бройка. Има разлика в снимките между двата сайта. Но нищо от казаното от Вас не отговаря на основното ми питане – преглеждането на немските сайтове и сам си го свърших, преди да питам тук.
    jonny33 и emil vasilev харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #6

    Отговор: Отзиви за съдомиялна Privileg PDSI Edition 50

    Цитат Първоначално публикувано от cheeseus Виж публикацията
    Но нищо от казаното от Вас не отговаря на основното ми питане
    А какво по-точно бе основното питане?
    iveto одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Фризер Privileg
    От ambrozia403 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-12, 17:22
  2. продавам gsm privileg SM3
    От tonivp във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-11, 19:48
  3. Проблем с PRIVILEG ZM-90
    От Nik_1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 13-02-10, 21:34
  4. тъчскрийн за PRIVILEG ZM-90
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-09, 19:31
  5. Encarta 2004 CD EDITION --> DVD EDITION !?
    От MeSSiaH във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-06-04, 06:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе