Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By pif4o

Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #1

    Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

    Колеги здравейте, вярната 14 годишна машина се разтече от двете страни на вратата, гледам уплътнението на вратата което е в долната част малко се е накъдрило но е здраво, пък и вратата така е направена че като се затвори надстърча на вътре над ваната и реално водата която се отича по вратата си капе долу в коритото. Страничното уплътнение което е на самата миалка и вратата ляга към него в долните си два края в ляво и дясно седи мокро накиснато и си личи че е захабено, но пък и от там не мога да си обасня как ще тече вода. Както и да е, ако някой е имал подобен проблем нека сподели как може да се реши, забравих да кажа че вратата зад пласмасата има някво киче като вата и дори и то е мокро в долния десен ъгъл.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #2

    Отговор: Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

    В днешно време такъв тип продукти ги проектират да се използват 10-15г. Само Мийле уж ги проектират за 20г. И този теч да го оправиш има голяма вероятност някоя друга част да се скапе всеки момент. Не знам дали си заслужава да се занимаваш изобщо.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #3

    Отговор: Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    В днешно време такъв тип продукти ги проектират да се използват 10-15г. Само Мийле уж ги проектират за 20г. И този теч да го оправиш има голяма вероятност някоя друга част да се скапе всеки момент. Не знам дали си заслужава да се занимаваш изобщо.
    Аз одавна съм и дигнал мерника щото е много шумна, ама жената има сантимент към не, вика като се развали тогава, па тя се не разваля, сега ако тоя теч лесно мога да го отстраня не мисля да я хвърлям още. Как лети времето, като вчера да я купихме 670 лева и кога стана на 15г
    kokovox одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #4

    Отговор: Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

    Когато ми протече една съдомиялна Беко , никога нямаше да ми мине през акъла, че е от спукана перка .
    След смяната всичко е ок .

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #5

    Отговор: Съдомиална Ariston LL 64 се разтече?

    Оправи се, докато се дупих да видя защо и от къде тече скивах че едно време като съм я мушнал под плота на кухнята хич и не съм я нивелирал хахах, кому е нужно било, и гледам я има наклон на пред, развих предните крака така че да се подравни с плота понеже няма как да вкарам нивелир между нея и плота и на око я подравних, дори развих още малко наклона да отиде на зад и заспа. как е работила до сега без да тече не знам но явно е трябвало някое уплътнение да се скапе повече или да вдигне повече пяна и аре. Сега е ок

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съдомиална Miele G1235SC търся схема
    От biser_kulinov във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 15-11-18, 19:34
  2. Ariston Aqualtis
    От sunshine0 във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 27-01-10, 22:19
  3. ariston al88x
    От stel69 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 26-05-09, 21:44
  4. Проблем със съдомиална Zerowatt
    От agk във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-08, 17:33
  5. Помогнете за избора на съдомиална машина!!!
    От DEF във форум Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 15-12-05, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе